Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vítěz soutěže o vzhled Enterprise-F

st 11. května 2011      autor: omi      přečteno: 7162x      komentáře: 15

Soutěž o vzhled Enterprise-F - 1. místo Na konci listopadu loňského roku vyhlásil Cryptic, tvůrce hry Star Trek Online, soutěž o hodnotné ceny. Předmětem soutěže byl nový návrh vzhledu vlajkové lodi flotily Enterprise-F. Soutěž byla bohužel otevřena pouze americkým fanouškům. Dnes firma vyhlásila vítěze soutěže a další zvažované návrhy. Na první 4. místa se můžete podívat v článku.

Vítězové soutěže

Soutěž o vzhled Enterprise-F - 1. místo Soutěž o vzhled Enterprise-F - 2. místo Soutěž o vzhled Enterprise-F - 3. místo Soutěž o vzhled Enterprise-F - 4. místo
1. místo
Adam Ihle
2. místo
C. Calloway
3. místo
D. Shick
4. místo
JM Trexler
Ostatní zvažované návrhy najdete na webu Star Trek Online.

Zdroj: trekmovie.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 11. května 2011
přečteno: 7162x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG