Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Volání osudu: Bohové noci – konečně v prodeji i elektronicky

so 30. prosince 2017      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2836x      délka: 1 min      komentáře: 0

Volání osudu: Bohové nociPrvní část trilogie Volání osudu nebyla jako obvykle k dispozici ihned po uvolnění papírové knihy do distribuce, nebo – jak bývá dobrým zvykem nakladatelství Brokilon – ještě o několik málo dnů dříve než před papírovou distribucí. Palmknihy byly před svátky zřejmě zavaleny a vydaly tedy e-book až po vánočních svátcích. V průběhu letošního roku uděláme vše, co je v našich silách, aby k podobným prodlevám již nedocházelo. Nicméně e-book je tedy volně k prodeji pod tímto odkazem. Elektronickým čtenářům přejeme příjemné chvíle s touto napínavou knihou.

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: so 30. prosince 2017
přečteno: 2836x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG