Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vyhlášení nových odznáčků

pá 27. ledna 2012      autor: omi      přečteno: 2340x      komentáře: 7

Odznáčky specialistů Hvězdné FlotilyDnes vyhlášené odznáčky překonávají dlouho drženou laťku sta modrých odznáčků z podzimu. Přídány jsou odznáčky téměř všech obtížností (krom té střední, která je zastoupená více než hojně), aby si všichni hráči mohli přijít na své. Do redakce přišlo několik nových návrhů, které takzvaně prorazily ledy. Ty se budeme snažit postupně zpracovat. Mezitím také vybíráme vhodné nápady ze seznamu dříve zaslaných, na které jsme nezapomněli a nyní na některé z nich přišla ta pravá chvíle. Přejeme příjemnou zábavu s novými odznáčky.

Nově vyhlášené odznáčky:

Počet odznáčků: 4

Nejoblíbenější momentka Nejoblíbenější momentka
Obtížnost: 1

Každý z Vás určitě má ve Star Treku nějaký svůj oblíbený moment. Získání tohoto odznáčku je tedy jednoduché. Vyberte si jeden moment ze startrekového filmu, nebo seriálu, a ten v podobě obrázku (screenshotu) splňující podmínky zašlete spolu s žádostí o odznáček. Do žádosti popište, z kterého dílu je moment zachycen (nejlépe včetně času) a proč je zrovna tento moment Vaším nejoblíbenějším. Zasílejte pouze jednu momentku, nekombinujte více obrázků. Nezasílejte také prosím výřezy, pouze jeden celý snímek z filmu, nebo seriálu.
Komunikátor Komunikátor
Návrh: Kyle
Obtížnost: 2

Zašlete vyfocené, nebo natočené na videu, komunikační zařízení (mobil) upravené do startrekové podoby (tapety, vyzvánění, spořiče, polepky apod. ).
Vlastní hra Vlastní hra
Návrh: Johanson
Obtížnost: 4

Někteří fanoušci mají Star Trek natolik rádi, že často přizpůsobují jiné předměty tomuto svému oblíbenému fenoménu. Nejinak je tomu u her. Existuje mnoho zajímavých startrekových společenských her (karty, pexeso, apod.). Vytvořili jste Vy nějakou originální, nebo předělávku jiné hry? Pak si zažádejte o tento odznáček, hru popište, a nezapomeňte připsat jak probíhal její vývoj a přiložte její fotografii. Počítají se pouze karetní a deskové společenské hry, které si může zahrát kdokoliv další, pokud by měl potřebné podklady k tisku, které mohou, ale nemusí být odkázány z žádosti.
Na obrazovku! Na obrazovku!
Obtížnost: 5

Správný důstojník Hvězdné flotily při komunikaci skrze vizuální terminál působí co nejlépe a je v předepsaném oblečení. Však si proto také fanoušci v dávných dobách s oblibou upravovali profilové fotky do podoby důstojníků lodí Hvězdné flotily.
Pro získání tohoto odznáčku budete tedy muset upravit svou fotografii tak, jako byste komunikovali s jiným důstojníkem flotily. Musí Vám být vidět obličej, musíte mít kanonickou startrekovou uniformu a být na nějakém vhodném startrekovém pozadí. Uniforma i pozadí mohou být reálné (vyfocené), nebo může jít o foto manipulaci (dodělané v počítači). V případě fotomanipulace však musí vše působit přesvědčivě.
Fotografii přiložte jako přílohu k žádosti. Zároveň fotografii umístěte do svého profilu. Fotografie v profilu může být zmenšenou, nebo oříznutou verzí fotografie v žádosti, zároveň musí splňovat podmínky stanovené tímto odznáčkem. Fotografie v profilu musí zůstat alespoň měsíc po uznání odznáčku, pak je možné ji změnit.
Jako dodatečnou podmínku pro získání tohoto odznáčku musíte mít již splněny následující odznáčky: Tim, Android soongova typu.
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 27. ledna 2012
přečteno: 2340x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Odznáčkový výlet do Zruče – dodatek  -  čt 15. září 2016
Odznáčkový výlet do Zruče nad Sázavou  -  út 6. září 2016
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015
Vylepšené testování na portále + trocha statistik  -  čt 10. prosince 2015
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
5. odznáčkový sraz – výlet na Andrlův Chlum  -  út 14. dubna 2015
Fialový odznáček Výstup – 4. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 3. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 2. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 1. část  -  út 17. června 2014
Odznáčkový sraz již v sobotu  -  út 10. června 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG