Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vyhlášení nových odznáčků

pá 10. února 2012      autor: omi      přečteno: 2725x      komentáře: 3

Odznáčky specialistů Hvězdné FlotilyJelikož nám od Vás na e-mail přišly další krásné návrhy na odznáčky, vyhlašujeme další várku odznáčků. Opět v různých kategoriích obtížnosti, kromě té střední, která je již velmi silně zastoupena. Tentokrát se jedná o jeden zajímavý narozeninový odznáček, na který si někteří ale budeme muset trochu počkat. Dále jsou tu opět trochu kreativní odznáčky. V příští várce se můžete těšit na archeologické vykopávky a dále se plánujeme konečně zaměřit také na kolekce. Určitě je se na co těšit. Pokud byste měli nějaké zajímavé nápady, neváhejte nám je napsat na e-mail specialisty.

Nezapomeňte také na probíhající fotografickou soutěž Holodoktor fotografuje v zimě, která končí v úterý 28. února 2012. Kompletní podmínky najdete v tomto článku. Zima nám konečně dopřává sněhu, je tedy nejvyšší čas vyrazit ven s fotoaparátem. A až budete potom doma rozmrzat, můžete se rozehřát s novým odznáčkem Klingonského čajového obřadu.

Nově vyhlášené odznáčky:

Počet odznáčků: 4

Narozeniny Narozeniny
Návrh: Picard83
Obtížnost: 1

Rádi oslavujete? Pak je pro Vás připraven tento odznáček. O odznáček můžete zažádat pouze v den výročí Vaší registrace zde na portále. Od tohoto data musí uplynout nejméně rok. Datum registrace najdete ve svém profilu. Nezapomeňte si ho poznamenat do kalendáře!
Klingonský čajový obřad Klingonský čajový obřad
Obtížnost: 2

Klingonský čajový rituál je zkouškou odvahy. Účastníci obřadu vypijí čaj uvařený z jedovaté rostliny a navzájem si citují poezii. Doktorka Pulaski mohla s Worfem podstoupit tento rituál, protože si předem vzala protilátku.
Určitě po Vás nebudeme chtít, abyste pili jedovaté odvary. Postačí, když si připravíte Vámi zvolený sypaný čaj. Ovšem jelikož se jedná o obřad, je to maličko složitější. Nafoťte, nebo natočte celý postup přípravy čaje. Začněte samotným balením čaje, tak aby bylo vidět jeho název. Postup kromě vizuální dokumentace krok po kroku popište a připojte informace o čaji, který jste si připravili (typ čaje, místo původu, zajímavosti, důvod, proč jste si vybrali zrovna tento čaj, apod.)
Obrázky přijímáme pouze v koláži přiložené k žádosti, nebo jako video odkazem pouze z YouTube.
Harry Kim - autor prototypu Harry Kim - autor prototypu
Obtížnost: 4

Fanoušci si vždy rádi navrhovali nové třídy lodí. Proto je nejvyšší čas mimo soutěží vyhlásit i praktický odznáček pro tyto kreativce. Odznáček získáte za zaslání obrázku s návrhem nové třídy lodě. Akceptovány budou pouze originální návrhy, ne již známé návrhy (ať oficiální, či fanovské). Návrhy můžete tvořit jakýmkoliv způsobem. Klasickou kresbou, počítačovou kresbou, či 3D modelem. Podmínkou je však dostatečně vysoká kvalita zaslaného obrázku, proto případně foťte raději fotoaparátem místo mobilem. Návrh musí obsahovat buď prostorový pohled lodi, nebo více topografických pohledů lodi. Každý návrh musí navíc obsahovat specifikaci velikosti lodi. Pro porovnání prosím přiložte diagram srovnání s alespoň dvěma známými třídami lodí příslušného druhu. Návrhy mouhou být i na lodě jiných druhů, ovšem pouze těch, u kterých jsme ve filmu, či seriálu mohli vidět alespoň tři typy lodí.
Osobní deník Osobní deník
Návrh: Kyle
Obtížnost: 5

Proveďte osobní záznam do deníku o tom, jak probíhal Váš den. Samozřejmě s přihlédnutím na Vaši aktuální hodnost v odznáčkové hře. Záznam by měl být upraven do startrekového prostředí s typickými prvky obsaženými v osobních denících členů Hvězdné flotily - určení hvězdného data, zařazení, apod. Popsané události mohou být ryze fiktivního rázu, ale můžete samozřejmě vycházet i z Vašich reálných zážitků.
Záznam do deníku pořiďte jako audio, nebo video záznam a k žádosti o odznáček přiložte odkaz na video na YouTube. Na záznamu musíte být vizuálně identifikovatelní, proto k audio stopě přiložte do videa vhodnou fotografii.
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 10. února 2012
přečteno: 2725x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 30. ledna 2020
Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Odznáčkový výlet do Zruče – dodatek  -  čt 15. září 2016
Odznáčkový výlet do Zruče nad Sázavou  -  út 6. září 2016
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015
Vylepšené testování na portále + trocha statistik  -  čt 10. prosince 2015
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
5. odznáčkový sraz – výlet na Andrlův Chlum  -  út 14. dubna 2015
Fialový odznáček Výstup – 4. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 3. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 2. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 1. část  -  út 17. června 2014
Odznáčkový sraz již v sobotu  -  út 10. června 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG