Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vyhlášení vítězů soutěže o BD/DVD s filmem Star Trek: Do temnoty

pá 11. října 2013      autor: little borg      přečteno: 3913x      délka: 1 min      komentáře: 4

MagicBox, a.s.S velkým ohlasem fanoušků se setkala soutěž o Blu-ray kolekce a DVD s nejnovějším filmem Star Trek: Do temnoty. Přišly desítky reakcí, za které moc děkujeme. Odpovídali jste na tři jednoduché otázky, které se týkaly už míněného snímku i startrekové ságy jako takové. Drtivá většina z vás odpověděla správně, vyhrát ale mohlo jen pět účastníků. Ceny do soutěže věnovala společnost MagicBox, a.s., výhradní distributor Star Treku na BD/DVD nosičích v České republice. Bezesporu největším lákadlem byla kolekce s dvoudiskovým Blu-ray steelbookem s verzemi filmu ve 2D a 3D formátu a také s replikou hvězdné lodi USS Vengeance. V jednom z minulých článků jsme tuto kolekci přiblížili podrobněji. A tady jsou výsledky soutěže:

1. místo: Zuzana Uhlířová (2D + 3D BD sběratelská kolekce)
2. místo: Slávek Müller (2D + 3D BD)
3. místo: Anna Raclová (BD)
4. místo: David Vašátko (DVD)
5. místo: Adam Kotaška (DVD)

Gratulujeme. Šťastné vítěze kontaktujeme emailem kvůli předání ceny.

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: pá 11. října 2013
přečteno: 3913x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG