Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vzpomínání s odznáčkem Chakotay – roztříštěný v čase

pá 17. července 2020      autor: omi      přečteno: 1118x      délka: 4 min      komentáře: 9

Odznáček - Chakotay - roztříštěný v časeV závěrečné fázi hry byl vyhlášen i tento náročný odznáček. Jeho hlavním cílem bylo připomenout si celou patnáctiletou historii tohoto webu, než bude ohlášena nová verze portálu. Úkolem hráčů bylo najít v 37 důležitých článcích rozsynchronizované obvody a na všechny kliknout. Bylo to opravdu obtížnější, než se původně čekalo, proto byly ani ne týden po jeho vyhlášení vyhlášeny nápovědy, které si mohli hráči dávat navzájem mezi sebou. Do odznáčku se pustilo celkem 39 hráčů, odznáček jich získalo 17. První našel a sesynchronizoval všechny obvody na portále právě Chak. a stačilo mu na to necelých 11 hodin. Získal za to latiniem zdobenou verzi odznáčku Chakotaye – roztříštěný v čase.

Někteří zkoušeli hledat klíčová slova, která by se mohla týkat portálu, jiní procházeli rubriky a všechny články v nich. Bohužel ne všechny rubriky jsou vypsané v seznamu, některé články jsou v systémových či automaticky generovaných rubrikách. Nápovědy však některým hráčům nakonec pomohly. Pojďme se nyní podívat na články, kde byly obvody poschovávané a ozřejmit důvody, proč byly tyto články zvoleny.

A to bylo vše. Víme, že pro novější fanoušky nebylo články úplně jednoduché najít a že se navíc bylo třeba ponořit hluboko do historie portálu a přemýšlet, co by mohlo být důležité. Přesto doufáme, že vás tato vzpomínková hra bavila.

 

A jak rozsynchronizované obvody vlastně vypadaly? Ukázku samozřejmě přikládáme. Pokud jste obvod našli a kliknuli na něj, došlo k jeho časové synchronizaci, zmizelo duhové jiskření a obvody se vrátily do své běžné modré barvy.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 17. července 2020
přečteno: 1118x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Portál je mrtev, ať žije portál!  -  pá 8. ledna 2021
Rekapitulace odznáčků specializací [VIDEO]  -  pá 24. července 2020
Kobayashi Maru – rekapitulace [VIDEO]  -  po 20. července 2020
Rekapitulace odznáčků [VIDEO]  -  po 13. července 2020
Všechno nejlepší k 15. výročí portálu [VIDEO]  -  ne 5. července 2020
Ohlédnutí za vajíčkovou štvanicí  -  út 14. dubna 2020
Vajíčková štvanice začíná!  -  pá 10. dubna 2020
Velikonoční vajíčková štvanice  -  st 8. dubna 2020
Odznáčky finišují do svého 10. výročí  -  ne 12. ledna 2020
Upravené hodnocení Star Treku  -  pá 10. ledna 2020
Přihlašování je opět funkční  -  po 13. března 2017
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Rozšíření funkce hodnocení  -  po 4. dubna 2016
Ohodnoťte český Star Trek!  -  út 22. března 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG