Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

William Shatner napsal do vesmíru... - POKRAČOVÁNÍ

pá 11. ledna 2013      autor: omi      přečteno: 4448x      komentáře: 3

William ShatnerMinulý týden jsme informovali o zprávě, kterou William Shatner poslal astronautovi Chrisi Hadfieldovi, který je nyní na orbitální stanici ISS a o odpovědi, kterou dostal. Během té doby se však do hovoru zapojili další startrekoví herci a ex-astronaut, kteří jsou aktivní na sociální síti Twitter, proto Vám přinášíme pokračování.

William Shatner: Chrisi, tweetujete z orbity?

Chris Hadfield: Ano, stadardní orbita, kapitáne. A zaznamenáváme známky života na povrchu.

George Takei se o této komunikaci zmínil na Facebooku, proto Hadfield pokračoval.

Chris Hadfield: Když George Takei zmiňuje naši vesmírnou komunikaci, chybí nám už jen, aby se sem transportoval Leonard Nimoy, a budeme mít výsadek!

Leonard Nimoy: LLAP

Chris Hadfield: Také nejsem Spock, ale práce na vesmírné stanici se tomu docela blíží. Život zrcadlí umění. LLAP.

Wil Wheaton: Kdybyste někdy měl na orbitě problém s Nanity, znám kluka, který by vám s tím mohl pomoci. Má s nimi zkušenosti.

Chris Hadfield: Wesley, o tvém pobytu na můstku jsme mluvili, myslím, že tě potřebují ve strojovně. :)

Pobaven touto výměnou se do hovoru přidal Buzz Aldrin, druhý astronaut, který se prošel po měsíci.

Buzz Aldrin: Kdybychom mohli, tak bychom s Neilem Armstrongem z Měsíce tweetovali, ale raději bych si tweetnul z Marsu. Možná v 2040.

William Shatner: A mně by by bylo potěšením Vám tweetnout zpět. Je nyní sice o nějakých 40 let více, ale rád jsem si s Vámi zatweetoval.

Zdroj: trektoday.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: pá 11. ledna 2013
přečteno: 4448x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG