Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Zachary Quinto v American Horror Story

pá 27. ledna 2012      autor: Hypospray      přečteno: 5129x      komentáře: 0

American Horror Story - Zachary QuintoHerec Zachary Quinto si coby Spock v novém Star Treku získal spoustu dalších fanoušků a to nejen tím, že obsadil roli nejslavnějšího Vulkánce. Charismatický herec se zapsal do povědomí ještě před rokem 2009 díky seriálu Heroes, kde ztvárnil všemocného Sylara. Právě díky seriálu Hrdinové jsem si ho zamilovala i já a proto se s chutí podívám na další herecké počiny, ve kterých se představí. A takovým seriálem je např. American Horror Story z roku 2011.

American Horror Story - Zachary QuintoZachary Quinto si zahrál ve čtyřech epizodách postavu Chada Warwicka, gaye, který byl násilně zavražděn a jako duch stále přebývá na našem světě, konkrétně v "domě hrůzy", kam se nastěhovali nic netušící Ben, Vivien a Violet Harmonovi. American Horror Story má ke sci-fi hodně daleko; je to dost ulítlý hororový počin, já jsem seriál dokoukala hlavně ze zvědavosti, jak ta absurdita nakonec skončí... První sezóna, kde Quinto obstojně hraje jednu z mnoha vedlejších rolí, čítá jen dvanáct dílů, takže při maratonu např. ve víkendový den se to dá s přehledem zkouknout.

admirál Hypospray
autor: Hypospray
vydáno: pá 27. ledna 2012
přečteno: 5129x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG