Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Zahrajte si Star Trek Timelines [VIDEO]

čt 28. ledna 2016      autor: omi      přečteno: 2540x      délka: 1 min      komentáře: 6

Star Trek TimelinesStrategická hra Star Trek Timelines je od poloviny ledna zdarma dostupná na mobilních zařízeních s operačním systémem iOS a Android. Na počátku hry jste přítomni záhadné časoprostorové poruše, která propojí všechny známé alternativní reality a období Star Treku. Jako váš pomocník a průvodce se objeví všemocná bytost Q, která vám pomáhá čistě ze zištných důvodů – sama chce zachránit rozpadající se vesmír a tím i svou vlastní existenci. Díky propojení realit se na vaši loď dostanou náhodné známé postavy bez ohledu na prostor a čas. Může se vám tak lehce stát, že se členy vaší posádky stanou zároveň Spock s kapitánem Picardem a Sedmou z Devíti.

Hra sestává z plnění misí v prostoru celé galaxie. Na těch získáváte odměny a vybavení, pomocí kterého vylepšujete svou posádku. Samozřejmě si časem můžete pořídit i lepší loď než třídu Constellation, se kterou se do hry vydáváte na začátku. Jelikož je hra zdarma, budete ve hře časem omezeni svými zdroji (kredity, zásluhy, chronitony a dilithium), které vám postupně dojdou. Samozřejmě je zde možnost investovat reálné peníze a zdroje si docela draze nakoupit, nebo získat odměny sledováním reklam.

Přestože se může hra zdát složitá, pomocí Q se do ní na začátku velmi rychle dostanete. Se svou posádkou začnete plnit mise a postupně proniknete do dalších a dalších možností, které hra nabízí. A opravdu jich není málo. Hraví trekkies si u této hry rozhodně přijdou na své, nemluvě o krásném grafickém zpracování.

Kupte na App Store   Kupte na Google Play

Zdroj: treknews.net
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 28. ledna 2016
přečteno: 2540x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Zazvonil zvonec a odznáčků je konec  -  ne 5. července 2020
Nápovědy k odznáčku Chakotay – roztříštěný v čase  -  po 1. června 2020
Rozšíření Kobayashi Maru  -  pá 22. května 2020
Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Připravte se na Kobayashi Maru  -  st 29. dubna 2020
Star Trek se dočká hry ve virtuální realitě [VIDEO]  -  út 14. června 2016
Třetí rozšíření pro Star Trek Online již letos v létě  -  út 10. května 2016
Romulané chtějí obnovit síly v Neutrální zóně  -  pá 19. února 2016
Odznáčkový adventní kalendář  -  út 24. listopadu 2015
Hrajte dlouho a blaze  -  st 22. července 2015
Attack Wing: První mise – oprava satelitu  -  út 23. června 2015
Star Trek: Attack Wing  -  ne 14. června 2015
Startrekové hry digitálně [VIDEO]  -  po 11. května 2015
ST: Colonies je otevřen!  -  po 12. ledna 2015
Star Trek: Alien Domain [VIDEO]  -  út 6. ledna 2015

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG