Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Zahřejte se Star Trek šálou nebo čepicí

út 22. ledna 2013      autor: Jim Kirk      přečteno: 5378x      komentáře: 4

salaZima je v plném proudu a teploty nám pomalu ale jistě začaly klesat. Vyzbrojte se na ni startrekovou šálou, nebo čepicí. A nebojte se, i příslušníci jiných druhů jako jsou Klingoni, nebo Andoriané se mohou zahřát originální čepicí. Veškeré módní doplňky jsou ruční výroby.

Doplňky můžete najít na serveru www.etsy.com, který se zabývá drobným prodejem vlastnoručně vyráběných produktů. Někteří uživatelé zasílají zboží i do České republiky a na své si zde přijdou jak malí, tak velcí.

kl cap cap andoria Startreková šála Dětská vulkánská čepička

Pro dámy a dívky

bikinyBlíží se sice konec ledna a většina z nás se klepe v kabátu nebo bundě, které jsou ozdobené maximálně startrekovým odznáčkem na klopě, ale léto je tu co by dup, a proto by se i trekkistky měly připravit na opravdové léto! A jak lépe ukázat vnadné tvary než v bikinách s trekovou tematikou. Na zmíněném serveru Etsy.com si můžete pořídit i vyfotografované bikinky a další vnadné kousky šatníku.

bra

Chcete-li překvapit svého kapitána i v soukromí kajuty, můžete se pochlubit i pravou podprsenkou Hvězdné flotily.

Přeji hezké zážitky jak na pláži, tak v kajutě. :-)

Zdroj: etsy.com
kadet Jim Kirk
autor: Jim Kirk
vydáno: út 22. ledna 2013
přečteno: 5378x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG