Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Zemřel Leonard Nimoy, představitel Spocka

pá 27. února 2015      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 4094x      délka: 1 min      komentáře: 51

Mr. SpockDnes zasáhla všechny fanoušky Star Treku smutná zpráva, Leonard Nimoy, představitel pana Spocka, zemřel ve věku 83 let. Susan Bay Nimoy, Leonardova žena, řekla New York Times, že příčinou smrti byla chronická obstrukční plicní nemoc, kvůli níž byl minulý týden hospitalizován. Svou nemoc Nimoy přičítal kouření, se kterým přestal před 30 lety. Naposledy komunikoval s fanoušky v pondělí přes sociální síť Twitter, kam napsal: „Život je jako zahrada. Můžete zažít dokonalé okamžiky, ale nemůžete si je uchovat jinak než ve vzpomínkách. Žijte dlouho a blaze.“ Nechť odpočívá v pokoji.

Zdroj: theguardian.com
bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: pá 27. února 2015
přečteno: 4094x
komentáře: 51
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG