Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Zkouška ohněm je konečně kompletní – vyšel Kirk

út 27. srpna 2019      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 1793x      délka: 1 min      komentáře: 9

Zkouška ohněm: Kirk | keyartTřetí a poslední díl volné trilogie na motivy Původního seriálu s podtitulem „Kirk: Hvězda všem zbloudilým“ je od pondělí 26. 8. konečně v prodeji. Nakladatelství Laser tak s radostí splnilo závazek vůči všem fanouškům TOSky i kvalitního Star Treku obecně. Jelikož jde o trilogii volnou, není zároveň potřeba znalost dílů předchozích, je ale určitě dobré vidět alespoň sedmý celovečerní film – Generations.

Nexus, energetické pásmo plující napříč prostorem, které vzdoruje času. To je místo, kde se s tikotem hodinových ručiček postupně naplňuje smutný osud jednoho z nejlepších a nejzasloužilejších kapitánů Hvězdné flotily, Jamese Tiberia Kirka.

Zkouška ohněm: Kirk

V JEDINÉM OKAMŽIKU…
se životy trojice mužů navždy změní. Ve zlomku vteřiny, kdy zároveň cosi získají i ztratí, zničí svět, aby jej vzápětí opět stvořili. Mnohé už se stalo dřív, mnohé se ještě stane, nic ale neovlivní jejich životy tolik jako ona chvíle na pokraji věčnosti.

V JEDINÉM OKAMŽIKU…
je James T. Kirk, člověk z jiné doby, dějinnými okolnostmi přinucen nečinně přihlížet, zatímco nejlepší žena jeho života umírá při dopravní nehodě. Vrací se do svého času, aby pokračoval v kariéře hvězdného kapitána a proslulého objevitele nových světů. Brzy však zjišťuje, že marně ve svém srdci hledá žár, který ho dříve vábíval ke hvězdám.

V JEDINÉM OKAMŽIKU…
který ho bude navždy pronásledovat, obětoval James T. Kirk všechno své štěstí, aby ochránil dějiny lidstva. Teď se vydává na nový závod s časem — a napříč časem — aby se dřív, než se kruh uzavře, tváří v tvář vlastní smrtelnosti pokusil napravit chybu, která ohrožuje samotnou osnovu vesmíru.

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: út 27. srpna 2019
přečteno: 1793x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG