Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Změny na portále

čt 27. listopadu 2008      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 4416x      komentáře: 0

Trekkies.CZ Opět Vám přinášíme několik vylepšení portálu. Doufáme, že všechny změny budou ku prospěchu a usnadní, nebo alespoň zpříjemní Vaši práci s tímto webem. Po rozkliknutí článku si můžete přečíst podrobnější informace o dosud provedených změnách.

Již před nějakou dobou doznala drobných změn hlavička, kromě rozšíření grafiky je do ní nyní přesunuta funkce Vyhledávání. Také se nám vrátil odkaz na RSS kanál, kterým můžete přes čtečku automaticky odebírat všechny novinky. Vrchní část hlavičky je nyní konečně klikací a odkazuje na úvodní stránku portálu.

Velkou novinkou je aktivní použití avatarů. Svůj avatar tak uvidíte hned po přihlášení. Navíc taktéž u každého svého komentáře. Maximální velikost obrázku je 80x80px, ovšem můžete klidně použít jakkoli menší avatary. Standardní velikost, používaná např. na diskuzních serverech, je 40x50px. Svůj avatar si můžete po přihlášení nahrát v nastavení. Pokud nenahrajete vlastní, bude použit univerzální.

Levý sloupec doznal přeformátování jak v modulu Registrovaných čtenářů, tak v seznamu nejčtenějších a nejkomentovanějších článků.

V hlavní části portálu, samotném výpisu článků, došlo také k změně ve formátování. Bylo ubráno pár méně potřebných údajů, aby došlo k přehlednosti výpisu. Všechny tak nyní budete moci nalézt přímo pod nadpisem článku. Přístup ke komentářům a možnosti vložení nového komentáře by měl být také snazší. Výpis komentářů byl obohacen o avatary a tlačítko "Reagovat" bylo přesunuto do pravého horního rohu.

V pravém sloupci přibyla u Videookénka možnost přístupu k historii Videookénka, tedy seznamu předchozích videí. V komentářích Historie Videookénka se můžete podělit o nějaké zajímavé linky na neuveřejněná Star Treková videa.

Plánujeme další vylepšení, ovšem i tak budeme vděční za jakýkoli komentář k provedeným změnám. Samozřejmě můžete přihodit i své nápady na další vylepšení. Za každý komentář předem děkujeme.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: čt 27. listopadu 2008
přečteno: 4416x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

Nová verze portálu Trekkies.cz  -  ne 15. září 2013
V Praze opět zazní hudba ze Star Treku  -  st 18. července 2012
Techmánie, ST aktivity, dobré jídlo a Silvestr  -  čt 19. ledna 2012
Nový WYSIWYG editor na portále  -  ne 4. prosince 2011
Dovolená  -  čt 25. srpna 2011
Nová verze portálu - jak se zorientovat?  -  ne 13. února 2011
Plánovaná údržba a upgrade portálu  -  po 7. února 2011
Šťastný nový rok 2011 přeje Trekkies.cz!  -  so 1. ledna 2011
Všechno nejlepší, trekkies.cz!  -  út 26. října 2010
Pravidelná údržba portálu a problémy s komentáři  -  st 6. ledna 2010
Komentování na portále  -  st 20. května 2009
Nový redakční systém portálu Trekkies.cz  -  ne 22. února 2009
Letošní Apríl a budoucnost portálu  -  čt 3. dubna 2008
Určete směr portálu Trekkies.cz  -  ne 6. ledna 2008

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG