Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Známe nové dabingové obsazení seriálu Deep Space Nine

st 16. března 2011      autor: little borg      přečteno: 7736x      komentáře: 59

Star Trek: Deep Space Nine Jak už jsme před časem informovali, v tuto chvíli vrcholí přípravy na natáčení nového dabingu k seriálu Star Trek: Deep Space Nine. Už v pondělí se poprvé rozsvítí červená. České znění vznikne ve studiu SDI po vedením režiséra Martina Veldy. Po velkém úsilí se podařilo angažovat Davida Bursu do role odborného poradce a korektora. Tímto bude zajištěna správnost nejen technických výrazů. Díky mu za to!

Nové hlasy

A teď už slíbené dabingové obsazení:

velitel Benjamin Sisko - Libor Hruška
konstábl Odo - Marcel Vašinka
Jake Sisko - Oldřich Hajlich
doktor Julian Bashir - Michal Holán
náčelník Miles O'Brien - Pavel Šrom
barman Quark - Tomáš Juřička
major Kira Nerys - Apolena Veldová
nadporučík Jadzia Dax - Eliška Nezvalová
gul Dukat - Martin Zahálka

Původní návrh obsazení ve spolupráci s dabingfórem byl velmi rozdílný. Bohužel se ho nepodařilo prosadit. Teď už zbývá jen počkat na výsledek.

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 16. března 2011
přečteno: 7736x
komentáře: 59
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG