Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Ztracený dokument "Making of Star Trek: The Motion Picture"

ne 23. ledna 2011      autor: little borg      přečteno: 3302x      komentáře: 3

Star Trek: The Motion Picture (Director's Edition) Je až zázrak, že některé materiály zůstanou ležet bez povšimnutí i desítky let, a pak se objeví z ničeho nic. Více než 30 let odpočíval v archivech dokument o zákulisí natáčení filmu Star Trek: The Motion Picture. Pro studio Paramount i fanoušky byl tento snímek velkou událostí. První celovečerní startrekový film dostal velkou pozornost i péči...

I když si film vysloužil trochu ironickou přezdívku "Star Trek: The Slow-motion Picture", přesto položil základ mnoha dalším dobrodružstvím. Pokud se chcete vrátit o 30 let zpátky, vychutnejte si zmíněný dokument. Zde ho najdete.

Zdroj: TrekWeb.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 23. ledna 2011
přečteno: 3302x
komentáře: 3
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG