Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Dabing zadarmo?

út 2. května 2006      autor: Bonsaj      přečteno: 1694x      komentáře: 4
nadporučík little borg
little borg - út 2. května 2006 - 10:38
Hrůza: No, je to dost skandální. Za každou práci by měl dostat člověk zaplaceno. A dabéři VOY, myslím, odvedli velmi dobrou práci...
Mrtvý praporčík - út 2. května 2006 - 15:48
Ach jo: To je opravdu smutné, ke všemu se dabéři VOY chovali k fanouškům vstřícně - to už ovšem asi nebude platit o StarTreku, že?
Mrtvý praporčík - út 2. května 2006 - 16:02
Já si myslím, že je to zpráva tipu "BLESK". To by jinak bylo opravdu skandální a určitě by to prosáklo na veřejnost ...
kadet Heikoo
Heikoo - st 3. května 2006 - 07:55
Klobouk dolů: To, že herci, kteří dabovali VOY (tedy Talpová, Ondráček, Cigánek, Kočová atd.), nedostali za jednu sezónu zaplaceno, je bohužel věc pravdivá a je to děsivá skutečnost. Měl jsem však zato, že tato záležitost je už dávno vyřešena. Zeptám se na to Sylvy Talpové (Janewayová) a Igora Bareše (Tuvok), co s tím je... Bylo by vskutku nepříjemné, pokud by toto nebylo doposud dořešeno. Musím se v každém případě zastat a smeknout klobouk před všemi herci, protože - v době, kdy se dabovala zhruba druhá polovina, mám dojem, 7. řady VOY, tak za tu předchozí půlku (popř. nějakou část šesté řady, nevím teď jistě), nedostali ještě zaplaceno. Přesto "zadarmo" dodabovali zbytek. Myslím, že to je naprosto úžasný přístup a nezbývá než všem poděkovat. Já se například raději podívám na VOY v českém znění, protože mám pocit, nejen já, že třeba Sylva dává Kate Mulgrew naprosto jiný výraz, její hlasový projev je dost podobný Gertie Honeck, jež nadabovala "Katku" v Německu (mimochodem oproti

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG