Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Retro: Sylva Talpová o Star Treku a dabingu

čt 18. května 2006      autor: Heikoo      přečteno: 13527x      komentáře: 5
nadporučík little borg
little borg - čt 18. května 2006 - 11:05
Sylva je super: Sylvu Talpovou mám moc rád. Je to skvělá dabérka a Janewayová v jejím podání získala úplně jiný rozměr. :-)
praporčík Bonsaj
Bonsaj - čt 18. května 2006 - 11:39
Diky: Super reportaz :-) Zajimalo by me jeslti je dabing neco podobneho jako cist knihu, ktera vas vtahne do deje. :-) Jeslti ano, musi to byt naprosto uzasne, prozivat za zivot mnoho pribehu. I kdyz si je po case treba uz nepamatujete.
kadet Heikoo
Heikoo - čt 18. května 2006 - 11:50
Když budete hodní, tak vám jednou pustím video přímo z dabingu Voyageru, na kterou nás Sylva před šesti lety (po PSST Conu) pozala... :-)
podporučík Deaconn
Deaconn - čt 18. května 2006 - 16:00
:))): Rozhovor jsem sice nedočetl, napravím to ve chvíli volna, jen jsem chtěl říct, že se mi hlas Janewayové v originále vůbec nelíbí, ale s dabingem je radost slyšet každé kapitánčino slovo :))
poručík Pike
Pike - so 20. května 2006 - 22:27
Dabing: Pro mě je VOY jeden z mála seriálů, které se mi více líbí s dabingem než v originále.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG