Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Osud Padající hvězdy, 1. díl: Poznej mé pravé já

po 12. června 2006      autor: Pike      přečteno: 6669x      komentáře: 4
praporčík Bonsaj
Bonsaj - po 12. června 2006 - 16:42
pokracovaní: Víte proč nemam ráda takovéhle príběhy vydávané na pokračovaní? Protože si s nimi člověk nemuže zalezt do noci pod peřinu nebo do rana na ně koukat na DVD :-D Tohle je mučení... Prvních pár řádku a my pořád vubec nic nevíme :-)) Tyden je hodne vis to? :-)) Už se těším na pokračování...
poručík Pike
Pike - po 12. června 2006 - 17:38
Re: pokracovaní: Bohužel častěji to nestíhám. Možná bych to zvládl dvakrát do týdne...
Každopádně děkuju za komentář :-)
praporčík Bonsaj
Bonsaj - po 12. června 2006 - 19:12
kazde pondeli: :-) ne to nemusis :-) ja si pekne pockam aspon se budu mit na co tešit
admirál flotily Chak.
Chak. - út 13. června 2006 - 09:58
Hodnocení ;-): Je to paráda. Už se nemůžu dočkat pokračování. Nasadil si dost vysokou laťku. To dávkování po týdnech má své výhody. Kdyby to byla knížka, tak ji přelouskám za víkend, takhle si to užiju mnohem dýl.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG