Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: SG-1 seriál končí, film začíná!

ne 27. srpna 2006      autor: Urza      přečteno: 2239x      komentáře: 5
kadet JemHadar
JemHadar - ne 27. srpna 2006 - 17:28
Možnosti: Ono je těch možností víc. Seriál může koupit jiná TV - SciFi se ovšem nechalo slyšet, že to nebude žádná americká, protože to zapovídá smlouva s MGM. Můžeme se dočkat minisérie. Anebo může být onen zmiňovaný film.

Existují ale ještě dvě zajímavé alternativy - SG-1 koupí britská nebo kanadská TV. Anebo si MGM řekne za práva o SG-1 méně. Podle vyjádření SciFi Channelu je právě to důvod, proč v natáčení nepokračují. Pokud zlevní práva, budou rádi točit dál. Je to zajímavá politika MGM, než mít méně peněz, tak raději žádné...
kadet Molir
Molir - ne 27. srpna 2006 - 19:17
Re: Možnosti: To neni 'zajimava' politika MGM, to je klasicky obchodni styl - jak jednou slevni pod nejakou cenu, kterou maji za konecnou, tak to po nich budou chtit i ostatni s tim ze 'temhle jste to ale dali za tolik a tolik'...

Stejne tak herecke megahvezdy nebudou tocit s vyjimkou specialnich pripadu (znamosti, cameo, zamiluji se do scenare a je to nezavisle/nizkorozpoctove, slavny (nezavisly) scenarista/reziser) za mene penez nez delaly predchozi praci - ne ze by za tim byla chamtivost, ale proste maji svou cenu a bud berte nebo si najdete nekoho jineho - ono by se to taky mohlo obratit proti nim, jednak by jim priste nabidli mene, druhak by to mohlo vysilat signal ve smyslu 'jeho kariera upada, nebere uz tolik co predtim'.

To je proste Hollywoodska logika :-)
kadet JemHadar
JemHadar - ne 27. srpna 2006 - 19:46
Re: Re: Možnosti: To mi hrozně připomíná nedávnou epizodu SG-1 '200' :-))
komandér Deforest
Deforest - ne 27. srpna 2006 - 20:12
Film: Pokud se bude nakonec točit film tak prosím bez Kurta Russella, ale s RDA alias Jack O'Neil ... jinak si myslím, že by na to stejně nikdo moc nešel ...
"Risk is part of the game if you want to sit in that chair."
praporčík Markus
Markus - po 28. srpna 2006 - 00:11
Re: Film: Naprosto souhlasím s Deforestem. Pokud ten film má pojednávat o SG-1, tak pěkně se Samanthou Carter, Danielem Jacksonem, Teal'cem a v čele s Jackem O'Neillem s podobou herce Richarda Dean Andersona. No to by byla taková nespravedlnost, ti lidi tomu projektu objetovali deset let života a nakonec, když by to jejich snažení mělo vyvrcholit (obdobně jako TOS, TNG) filmem, tak přijde pan veliký herec Kurt Russell a dostane se mu pozornosti a honorář, který by pokryl celý plat RDA za těch osm let co v seriálu hrál. Fakt paráda. Takže nakonec: Film s SG-1 ano. Jsem pro všemi deseti, ale jedině s osazenstvem seriálu, jinak na ten film s prominutím kašlu.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG