Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dominic Keating (Reed) v novém scifi

út 14. listopadu 2006      autor: little borg      přečteno: 1676x      komentáře: 5
kadet Heikoo
Heikoo - út 14. listopadu 2006 - 11:21
No, tak to produkci lituji. Pro mě je Keating člověkem, který si na herce opravdu jenom hraje, a to ještě špatně. V Enterprise jsem na něj alergický, přehrává a je celkově špatný. V Enterprise bohužel přehrává více herců, jako Connor Trineer nebo jak se jmenuje.
praporčík Rico
Rico - út 14. listopadu 2006 - 14:30
Re:: zasadne s tebou nesuhlasim...ale budiz, respektujem tvoj nazor...
kadet Heikoo
Heikoo - út 14. listopadu 2006 - 15:09
Ja jsem Enterprise prisel na chut, 3. serie je fajn a 4. uzasna! Ale nikdo mi nevymluvi, ze proste herecke obsazeni je spatne. Bacula a Blalock jsou super, zbytek je pro me spis spatny. Jak jsem napsal, prehravaji a jejich hereckou kreaci jim proste neverim, takovi Shatnerove :-)
nadporučík little borg
little borg - út 14. listopadu 2006 - 15:17
Re:: Je hraní a hraní. Rozhodně bych neřekl, že třeba Connor Trinneer přehrává. Jen se v první části seriálu spíš hledá. Je pravda, že Dominic Keating zřejmě nesedne všem divákům, ale ani u něj bych neřekl, že přehrává. A říct, že herecké obsazení Enterprise je obecně špatné... Hodně silné vyjádření. Scott Bakula a Jolene Blalock mají oproti svým kolegům jednu nespornou výhodu - dostali v seriálu daleko více prostoru. A k tomu přehrávání - co by byl Shatner bez svého stylu hraní (přehrávání)? Nula. Shatner je prostě Shatner a díky za něj.
kadet Heikoo
Heikoo - út 14. listopadu 2006 - 21:36
Re: Re:: No, jenže když Shatner přehrával, bylo to v době, kdy ta konkurence téměř nebyla a kdy si mohl dovolit trochu "blbnout" s herectvím. Dneska je to poněkud o něčem jiném. Pokud jsou herci nepřesvědčiví, je pak i nepřesvědčivý seriál, s čímž mám já osobně u Enterprise problém. Connor Trinneer přehrává s jeho obličejovými grimasami, a to tak, až mi jde mráz po zádech. Keating je pro mě vysloveně nesympatický a nevýrazný herec. "Hoshi Sato" je docela OK, její postava mi však nepřijde moc reálná, respektive vůbec. Phlox je super komická postavička, jeho představitel ovšem místy přehrává také, a to i hlasově. Travis mi také nevadí... Blalock je úžasná a to i mimikou! Ze všech Trek seriálů mne prostě Enterprise po herecké stránce nejvíce zklamala (TOSku nepočítám :o))) Příběhy jsou ale super! :-)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG