Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

"Vzpoura" na Primě v lednu

pá 8. prosince 2006      autor: Heikoo      přečteno: 2796x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

praporčík Rico
Rico - pá 8. prosince 2006 - 12:08
faaaajn...ale mohli by dat nieco ine ako Vzburu, trebars Nemesis alebo First Contact...bo Vzbura sla asi pred mesiacom na Markize...ale sme samozrejme vdacny aj za Vzburu :)
nadporučík little borg
little borg - pá 8. prosince 2006 - 14:22
Re: : Nemesis bude na Nově příští rok. :-)
kadet Heikoo
Heikoo - pá 8. prosince 2006 - 14:55
Vzpoura, První kontakt, Nemesis: No, té Vzpoury je opravdu nějak moc, chm. Je mi spíš líto, že První kontakt takové štěstí nemá, přitom je to mnohem lepší snímek a určitě větší tahák pro více lidí... Bohužel ČT to totálně zabila, když to vysílala v sobotu na dvojce, a to ještě dopoledne, nějak v deset, pokud mě paměť netrápí... Chjo. Jinak Nemesis skutečně poběží příští rok, podle kolegyň z PR Primy by tomu mělo být v první polovině...
poručík Mvek
Mvek - pá 8. prosince 2006 - 18:33
Re: Vzpoura, První kontakt, Nemesis: TO bych se hádal, že je Nemesis mnohem lepší film...:-) Jak pro koho.
Dovedu si představit, že taková Vzpoura by se líbila (ona se myslím i jakžtakž líbila) víc mé mámě než First Contact. Přeci jen ten je místy takový .... to nejde definovat:-), hnusnější, akčnější... no, to nejsou ta správná slova, ale něco v tom smyslu.

Ale celkově proti FC nic nemám, to zase ne.
nadporučík little borg
little borg - so 9. prosince 2006 - 11:22
Star Trek seriál...: ale v TV asi jen tak neuvidíme. :-/ Což je velká škoda. Samozřejmě bych byl moc rád, kdyby se nějaká stanice odhodlala koupit DS9, ale budu rád i za Enterprise, či opakování TNG nebo VOY.
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - ne 10. prosince 2006 - 01:40
bla bla bla...: ...aneb kecy o ničem. Vzpoura už se dává skoro tak často jako SG film, oboje je skvělé, ale SG fanoušci nenadávaj, ale naopak se na to těšej. Jinými slovy trekistům nasrat. Já nevim, co byste chtěli? Běžely tu 3 kompletní série! Za chvíli bude kompletní i Enterprise, úsilí jaké se tady tomu věnuje je enormní a jediné, co slyšim od Trekkies je remcání jaktože se nic neděje, že je tady toho málo, tady toho hodně, etc. Tak si to zaplaťte, ČT ani jiná stanice nemá prachy na to aby kupovala seriál na kterej se nikdo nedívá a věnovala tomu 3x větší péči než čemukoli ostatnímu. Disgusting.
nadporučík little borg
little borg - ne 10. prosince 2006 - 09:51
Re: bla bla bla...: Máš pravdu, že trekkies, mezi které se počítám, brblají celkem často a hodně. Ale já to beru spíše jako zbožné přání, než že bych televizní stanice kritizoval, že nic nedělají. Ostatně každý fanoušek jakéhokoli seriálu či filmu chce vidět ten svůj oblíbený pořad co nejčastěji a to je přece normální. A mezi námi - vrátkaři nadávají asi tak stejně často jako my. :-) Jak už jsem psal v komentáři pod jiným článkem, jsem rád za Tvoje příspěvky. I když s jejich formou a mnohdy i obsahem nemůžu souhlasit, tak skoro vždy vyvolají odezvu a to se mi na druhou stranu líbí. :-)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG