Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nova: Stargate SG-1 od března pokračuje [UPDATE]

st 7. února 2007      autor: little borg      přečteno: 5103x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - st 7. února 2007 - 09:30
Rozčarování.: Slib splnila? Ehm, po kolika letech?
Jako je fajn, že ji dávat budou. Ale promiňtemi, že po tolika planých slibech jako ''Příští rok bude.'', ''Na jaře se dočkáte.'' teď nijak nejásám. Možná je to i tím, že už na ni odkázaný nejsem. Pro toho, kdo to ještě neviděl ale určitě dobrá zpáva. Tak si nezapomeňte nastavit kolem třetí hodiny odpoledne svá videa.
poručík Mvek
Mvek - st 7. února 2007 - 09:46
hm: Teda tomu se mi ani nechce věřit, že tolik řad...
praporčík Rico
Rico - st 7. února 2007 - 11:46
tv nova online: hmm neviete niekto pls poradit nejaky link kde by sa dala nova sledovat online...samozrejme za ucelom sledovania SG-1 :)
poručík Jacob
Jacob - st 7. února 2007 - 14:34
Re: tv nova online blázníš? :o) ...: ... to by nebylo možné ani vzhledem k autorským právům. Kdysi dávno se o to nova pokoušela.
"Risk is part of the game if you want to sit in that chair."
komandér Deforest
Deforest - st 7. února 2007 - 14:18
Aspon něco...: Je to zase lepší než nic...
 Peťulka Dolinová
Peťulka Dolinová - pá 23. února 2007 - 18:36
čekání: Kdybych byla fanda odkázáný na televizi nova, moje nadšení by už dávno vyprchalo. Místo nakoupení oblíbených a divácky úspěšných seriálů, nakupujou naše stanice kraviny zvané telenovela a německé seriály, na které stejně nikdo (kromě důchodců) nekouká. Díky bohu za internet, že můžu vidět každý nový díl do týdne i s titulkama. Nova si ten seriál už múže strčit za klobouk. Kdo má ve tři hodiny čas koukat na televizi.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG