Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Oblékne Gary Sinise uniformu?

so 10. března 2007      autor: Jacob      přečteno: 4927x      komentáře: 5
praporčík Rico
Rico - so 10. března 2007 - 12:17
hmm na tom obrazku sa Gary naozaj dost podoba na DeForesta...
poručík Jacob
Jacob - so 10. března 2007 - 14:58
Re: : Také mne tím zaujal ;o). Celkem bych si přál, aby doktora ve filmu hrál - je to sympaťák.
nadporučík little borg
little borg - ne 11. března 2007 - 15:18
Re: Re: : Souhlasím. Gary by se mi jako Kostra moc líbil :-)
Mrtvý praporčík - út 13. března 2007 - 10:13
Bylo by to supr obsazeni...: Na obrazku se mi moc libi a Kostra ke vsemu i dle kanonu muze byt starsi jiz v prequelu - narozdil od Kirka :-)
podporučík Deaconn
Deaconn - út 13. března 2007 - 19:04
Garyho Sinise jsem dřív nesnášel, ale změna přišla s prvním dílem Kriminálky NY (zvláštní, s Davidem Carusem to bylo stejné), a nyní je podle mě nejlépe znovuobsazeným charakterem ústřední trojice TOSky, teda doufejme, nic není jisté. Damona bych překous, sice si ho v té roli ale absolutně neumím představit, ale to ještě nic hrozného nemusí znamenat. Ještě je tu naděje, že překvapí, nebo že najdou někoho lepšího. Co mě štve je ale Spock, ten by si zasloužil něco lepšího než je Brody. Ale zpět k McCoyovi - Měli by mu dát ve filmu mnohem víc prostoru, než jak říkají!!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG