Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlásí: Škoda to rozjede na CzechTreku 2?

so 17. března 2007      autor: Bedraz      přečteno: 4349x      komentáře: 10

Vložit nový komentář

poručík Mvek
Mvek - so 17. března 2007 - 13:19
Není dneska 1. 4.?:-): Coca-Colu vloni jsem nepochopil, toto je zajímavé.

A kde k tomu ta Škodovka přišla? Já teda reklamu snad ještě neviděl.
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - so 17. března 2007 - 14:14
Oh, gods...: Tenhle článek suveréně zvítězil v anketě "Trapnost roku".
poručík Mvek
Mvek - so 17. března 2007 - 20:15
Re: Oh, gods...: Sice je to pitomina, ale tvůj postoj mi zase přijde ukvapený. Mě zase potěšilo, že Škoda svým způsobem podpoří propagaci ST u nás. A jestli je to zrovna Škoda, to je fuk, kdyby to byly pro mě za mě Durex (akorát tam by asi některé více potěšilo, co by dostali-))
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - ne 18. března 2007 - 00:44
Mveku....: Tys nepochopil, že všechny články "drbárna hlásí" jsou smyšleniny redakce a nemají s pravou zbla společného? :-/ To snad na první pohled musíš vidět, že je to konina, ne?
poručík Mvek
Mvek - ne 18. března 2007 - 09:50
Re: Mveku....: Hm, tak jako pravidlo jsem to opravdu nepochopil, protože spousta článků z této sekce (když se teď dívám) vypadá seriozně, ale hlavně jako výmysl nemá žádnou hodnotu.
A některé věci jsou jasné, že se jedná o humorný článek nebo tak (jako ty klipy, Radim do senátu apod.).
Nenapadlo mě, že někoho baví vymýšlet úplně normální, ale smyšlené zprávy. A že to někoho baví číst, ale pravda, asi podobné sekce se objevují v nejednom časopise (papírovém),ale doposud jsem je chápal spíše jako postavené na nějaké zvěsti, jejíž zdroj je neznámý, nebo se jedná skutečně o drb (ale drby nejsou ze své podstaty výmysly).

Tady ovšem, jak jsem psal, na první pohled jsem si řekl, jestli to nemá vyjít 1.4.
poručík Mvek
Mvek - ne 18. března 2007 - 09:57
Re: Mveku....: Hm a vidím, že asi to nebude pravidlo, ale pak u mě Trekkies o to více klesli...

Protože třeba https://www.trekkies.cz/view.php?cisloclanku=200608 0059 (o remasterování TOS), nebo "Drbárna hlásí: SG-1 seriál končí, film začíná!" ze srpna, či "Drbárna hlásí: Abrams odtajnil Star Trek XI" se tak nejeví, ba naopak to byla i pravda. O některých nelze posoudit, některé byly jasné vtípky (jako unikající popel Rodenberryho a záchranná mise za 47 milionů dolarů).
admirál flotily omi
omi - ne 18. března 2007 - 20:29
Re: Oh, gods...: No jo, zase se ukazalo, jaky maji ctenari smysl pro humor. Taky mi to chvilku trvalo, ze zacatku mi to prislo neoduvodneny, ale abych pod kazdy takovyhle vtipek komentoval ze jde o nejvetsi traparnu roku... Dobre, asi by se sluselo pod kazdou takovou kachnu napsat, ze jde o vtip, ale je dobre, kdyz ctenar aspon trosicku potrapi sve mozkove zavity, navic je videt, ze to neni nic slozityho. Co me ale zarazi, kdyz uz mam za sebou par tvych komentaru, ze ses sam nenabid k prispivani kvalitnimi a serioznimi clanky a pomohl tak zvednout uroven portalu tak, jak by sis to predstavoval.
poručík Jacob
Jacob - ne 18. března 2007 - 11:04
Abyste se nakonec nedivili chlapci ... :o)
Life will never be the same without you...
nadporučík TomPerys
TomPerys - ne 18. března 2007 - 12:30
Tak 1:1 bych taby bral ale za cenu toho suvenyru ;DDD Myslite ze to bude mit uz aspon inercialni tlumice a hlasove ovladani ? ;DDDDDDDD Nebo aspon display s richlosti v lcars ? ;DDDD
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
Mrtvý praporčík - út 20. března 2007 - 10:08
Nová cena - trapnost roku...: ... se mi moc líbí :-D Škoda, že v komentářích k jiný článkům nenacházím "počin roku" ap., ať se nám ty trapnosti vyvažují pozitivy ;-)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG