Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Hvězdný prach...

st 26. září 2007      autor: JemHadar      přečteno: 5123x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

poručík Mvek
Mvek - st 26. září 2007 - 16:34
Příště ti vnutím: ten Neverending Story, jak jsem naznačoval, lituju, že jsem to v metru po CzT neudělal:-)
kadet JemHadar
JemHadar - st 26. září 2007 - 17:05
Re: Příště ti vnutím: Vždyť já ho i kdysi viděl, a snad se mi to dokonce líbilo, ale je to dávno :)
kadet Molir
Molir - čt 27. září 2007 - 07:58
Tak na tenhle film...: ... se tesim uz Nachoda :-) knizka je vyborna (i kdyz rozhodne ne Gainmanova nejlepsi), a kdyz jsem nekde cetl, ze to spachali dost ala Princezna nevesta, tak v tu chvili uz nebylo co resit :-)
a podle mineni tech, co mohou srovnavat, dabing tenhle film pry docela dost likviduje, tak jestli je to s dabingem na 95%, tak v originale to bude tak na 147% ;-)
kadet JemHadar
JemHadar - čt 27. září 2007 - 08:48
Re: Tak na tenhle film...: Však také návštěvu nedabované verze plánuji, to si nemohu nechat ujít!
Mrtvý praporčík - čt 27. září 2007 - 15:58
Plakatky k filmu jsou ale uzasny! mnam ;o)
poručík Mvek
Mvek - ne 14. října 2007 - 00:28
výborné, byť nesouhlasím s označením "pohádka": Film je výborný, ale v jistém smyslu je to paskvil... Ale ano, kdybych nečetl Pratchetta, a pak viděl podobně kvalitně zpracované nějaké jeho dílo, asi bych si pomyslel totéž. Ono ne nadarmo Gainman taky psal s Pratchettem jedno nezeměplošské dílo (Dobrá znamení).

Paskivl je to tedy v dobrém smyslu, byť někdo to asi označí za totální blbost. A asi těch lidí nebude málo, stejně tak ale asi dost lidí označí i Shreka a jiná vtipná díla.

Pohádka to podle mě není, občas to aspiruje i na lehkou parodii pohádky, ale pohádkové rysy to má, a to tedy i v hlavní linii.
Je to však dosti netradiční hlavně v detailech, kdy vás to překvapí, byť v kostce jste čekali, co se asi stane.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG