Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Vzhled nové Enterprise

st 14. listopadu 2007      autor: JemHadar      přečteno: 4048x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

kadet Heikoo
Heikoo - st 14. listopadu 2007 - 08:06
Naopak... : Chlapec by si mel ovsem uvedomit, ze ta lod bude letat na VELKEM PLATNE. At chceme nebo nechceme, zakonite se to musi podepsat na novem designu. Puvodni 1701 mam rad a vyrustal jsem s ni take, ale ma-li Star Trek na platne upoutat, musi se k tomu studio postavit strizlive...
nadporučík little borg
little borg - st 14. listopadu 2007 - 09:16
Myslím,...: že pan Cawley má na mysli hlavně vnitřek lodi. U tvůrce New Voyages chápu, že modernizaci zařízení odmítá, když je zapřisáhlým fanouškem TOSky. Ale osobně se na nový vzhled interiéru těším a věřím, že to bude ok. Nedokážu si představit, že by ke změně nedošlo. Potřebujeme moderní vzhled.
praporčík Markus
Markus - st 14. listopadu 2007 - 12:19
Souhlasím...: s vámi. Jestli si někdo myslel, že tam NCC-1701 přiletí přesně v té podobě, kterou měla v TOSce, tak byl hodně naivní. A je to další věc, ve které musím chtě nechtě Abramse podpořit. Ta změna byla nevyhnutelná. Já jsem třeba Trekkie a nevadilo by mi, kdyby se původní Enterprise nepředělala, ale znám dost lidí, kteří Trekkiemi nejsou, ale na Star Trek se sem tam rádi podívají. A ti všichni se shodnou na tom, že třeba Enterprise E nebo NX-01 jsou pěkné lodě, ale když uvidí starou NCC-1701, tak se div nezačnou popadat za břicho. A je jedno, jestli je remasterovaná nebo ne. A přesně tyhle lidi musí Abrams nalákat, jestli chce oživit Star Trek...
bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - st 14. listopadu 2007 - 17:58
Tady budeš mít Markusi asi pravdu, ale stejnak si myslím, že pro hodně trekkies (včetně mě) bude podoba Enterprise největším kamenem úrazu na filmu. Pokud to úplně překopou, tak asi těžko někdy uznám, že je to ta samá loď jako ze seriálu. To už prostě bude Enterprise z nějakého alternativního vesmíru.

Naopak třeba na upravený interiér se těším, jsem zvědavý, jak bude vypadat warp jádro a podobně. ;)

Já jsem prostě na jisté změny připravený, ale jestli to přesáhne nějakou moji mez, tak bych s tím mohl mít problém.
podporučík Urza
Urza - st 14. listopadu 2007 - 19:13
Re: : Nemyslim si, ze by celou Enterprise prekopavali od zakladu. Podle mne chteji udelat futurictejsi design interieru lodi, coz je podle me dobry krok. Ac mam TOSku sebvic rad, tak presto se natacela pred 40 lety a od te doby technologie i design pokrocil. Proc tocit velkolepou sci-fi s velkyma trikama a potom ukazat mustek lodi, ktery vypada jak z béčkových sci-fi filmů 40 let starych ?
POdle me to je logicky krok a taky krok spravnym smerem :-) a jak uz tu zaznelo... Je treba k treku nalakat ty lidi co se obcas na trek podivaji a videli mustky, ktere vypadali daleko futuristicteji, nez ten mustek z 1701 :-)
komodor William Kirk
William Kirk - st 14. listopadu 2007 - 20:52
Re: : Vidím to stejně, interiér ať udělají moderní, ikdyž červené dveře by mohly zůstat :-), ale vnější vzhled lodi snad upraví jen v mezích. Třeba změna původní D7 a "nové" verze v TMP, to beru jako příklad pozitivní inovace :-).
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
nadporučík CerealKiller
CerealKiller - čt 15. listopadu 2007 - 09:44
ENT: Vzdyt stacila mala upravicka a interier vypadal o mnoho lepe - vzpomente na dvojdil Ënterprise ze zrcadloveho vesmiru, stacilo pridat stenam trochu kovovy lesk a hned lod vypadala k svetu. Ale spis bych uvital, kdyby vnejsek lodi odpovidal spis filmove serii, tam Enterprise vypadala mnohem lepe (o 100% vic jako lod, ne jako hracka).

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG