Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna hlasí: Kdo přepíše scénář Star Treku XI?

st 14. listopadu 2007      autor: Bedraz      přečteno: 4242x      komentáře: 3
 Kareemma
Kareemma - st 14. listopadu 2007 - 11:04
ne, že bych byla ráda, že jsou v rámci trekiverse problémy s autorskýma právama, ale jsem ráda, že se někdo ozval proti paramountu/viacomu... protože ten ho sice vlastní, ale přesto musí startrek zůstat především jakýmsi duchovním majetkem svých tvůrců.
bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - st 14. listopadu 2007 - 18:03
Podle mě mu jde jenom o peníze, kdyby byl trekkie tak bude jenom rád, že jeho výtvor použili a že se lidem líbí.

Jinak podle mě je použití Ztrážce dobrá forma, jak provést tu cestu časem (když už jí tam teda musejí dávat). Bylo by celkem nešťastné, kdyby nakonec museli oblétávat slunce. Ale tak horké to nebude, pan autor dostane svůj díl, a bude zase klid.
nadporučík CerealKiller
CerealKiller - čt 15. listopadu 2007 - 09:54
Ale je to trochu ohrane. Krome zminene epizody se tenhle motiv objevil napriklad v knize Syn vcerejska. Navic pri praci s casovymi paradoxy obcas tvurci udelaji nejakou poradnou botu. Uz jsme tu meli 2 ST filmy obsahujicich cesty casem, tak bych to zas neprepinal. Abrams muze byt dobry reziser, ale myslim ze neni se ST dobre obeznamen, takze se chyti zrovna docela ohraneho motivu. Cestovani casem zkratka dela ve ST poradny bordel - kdyz si chce voyager zkratit cestu zasahem z budoucnosti, je to v poradku, ale jindy je zase za to chce nekdo z budoucnosti znicit... A to nemluvim o Enterprise, kde se to zasahy ze vzdalene budoucnosti jen hemzi...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG