Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

2. sezóna Hrdinů s trochu nehrdinným koncem

st 16. ledna 2008      autor: Bedraz      přečteno: 2023x      komentáře: 2
bez hodnosti Dick Picard
Dick Picard - st 16. ledna 2008 - 14:21
Zkrácená série: Vzala jsi v úvahu fakt, že druhá série Heroes končila alternativním koncem? Kvůli stávce scénáristů museli tvůrci poslední díl a děj v něm hodně zhustit. Celá série i s dějem byla od začátku koncipována na 23 dílů - stejně jako první. Pokud toto vezmeš v potaz, musíš uznat, že se s koncem ještě vypořádali se ctí.

Když si uvědomíme, že teprve před natočením 10 dílu bylo jasné, že se už pokračovat v natáčení nebude a vyrobil se alternativní konec (který měl původně gradovat v několika epizodách), dopadla druhá série Heroes ještě docela dobře.

Třeba u Lost je už teď jasné, že ve 4. sérii (pouze 8 dílů – opět kvůli stávce) se nic nového nedovíme a děj se posune jenom o kousek.
kapitán Bedraz
Bedraz - čt 17. ledna 2008 - 00:00
Re: Zkrácená série: Ano, vzala v úvahu. Právě proto měli být radikálnější - v posledním díle už neodbíhat k Micahovi ap., protože měli dost másla na hlavě i tak :-)
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG