Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Práce na Star Trek Online zastaveny

út 15. ledna 2008      autor: JemHadar      přečteno: 2902x      komentáře: 5
praporčík Rico
Rico - út 15. ledna 2008 - 11:51
grrr!: aaaaa to snad nie je pravda...konecne ked to uz so STO vyzeralo tak slubne sa muselo znova nieco pos...
aaaaaa nervy :(((
nadporučík CerealKiller
CerealKiller - út 15. ledna 2008 - 13:45
Korejci zas*any! Jako by jim nestacilo ze se pro kazdou druhou onlinovku maji svoji specialni verzi s vlastnima serverama, ted jeste chtej menit podobu STO? Korea-like onlinovek je tolik ze je nikdo nechce pocitat a vsechny vypadaj stejne! Tak at nam nesahaj na Star Trek!!!!
kadet JemHadar
JemHadar - út 15. ledna 2008 - 14:27
Re: : Trochu přehnaná reakce, ne? Pokud pominu, že Korejci mají právou koupit cokoliv, co jim někdo prodá (a mají taky právo žít, to nevadí?), tak jejich vina tohle až tak není; ke zmíněné žalobě došlo proto, že se Perpetual snažil vyvádět aktiva a ukrývat je tak před věřiteli. A především kvůli nejistotě zapříčiné žalobou se vývoj zastavil.
nadporučík CerealKiller
CerealKiller - út 15. ledna 2008 - 15:18
Re: Re: : No me jde spis o tu cast, kdy jejich pozadovane zmeny vyvolaly spory a zpusobily odchod nekterych zamestnancu. Vubec cely muj post je spis s nadsazkou, nemam nic proti korejcum, jen kdyz dojde na onlinovky, dostanou vzdycky svoji verzi s vlastnimi servery, zatimco zbytek sveta nema casto jinou moznost nez se spokojit s temi americkymi.
bez hodnosti Jozef Šamu
Jozef Šamu - út 15. ledna 2008 - 20:46
no tak to je nemile, asi to nikdy neuzrie svetlo sveta :/
inac si spominam ,ze ked to ohlasili v roku 2004 tak tusim predpokaldany rok vydania bol 2007 no kde nic tu nic a nic ani nebude

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG