Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

"Invaze" se vrací ...

pá 6. června 2008      autor: Jacob      přečteno: 4828x      komentáře: 6

Vložit nový komentář

praporčík Polux
Polux - pá 6. června 2008 - 11:47
Vynikající sci-fi seriál? Bohužel ne - snaha napodobit a přiživit se na formátu "Lost" je vidět z každého záběru. Není divu, že ABC sérii ukončila po jediné sezone pro nízkou sledovanost:-)
Star Trek - The future already today©
nadporučík little borg
little borg - pá 6. června 2008 - 16:09
Re: : Invaze je velmi zajímavý seriál. NEsdílím názor, že by těžil z formátu Ztracených. :-) Ale je to věc názoru. Každopádně je velká škoda, že tuto sérii ukončili, když se děj tak "otevřel".
poručík Jacob
Jacob - pá 6. června 2008 - 16:34
Re: Re: : Nelíbil se ti konec? :o)
podporučík Urza
Urza - pá 6. června 2008 - 17:20
Re: : Taky si nemyslím že by ztoho koukal LOST na každým kroku :-)
Je to úplně něco jinýho... A ten konec :-) škoda že ten seríál skončili :-(
bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - pá 6. června 2008 - 19:46
Invaze je (hlavně až se po pár dílech rozjede) opravdu zajímavý seriál. Bavilo mě se na něj dívat. Jeho největší mínus je, že ho utnuli s naprosto otevřeným koncem. :(
praporčík Polux
Polux - po 9. června 2008 - 16:51
Proč a jak...: Invaze se snažila těžit z formátu Lost ve smyslu minimálního děje na epizodu tzn. "natahovací" linií děje (příběh, který by se dal odvyprávět v 5 dílech je natažen na celou sérii), která se prakticky dá prodlužovat do nekonečna (jako v případě Lost) za podmínky, že má série úspěch (což se u Invaze nestalo). Formálně Invaze byla na standardní (vysoké) úrovni, v případě úspěchu startovací sezóny by však směr vývoje jistojistě kopíroval vývoj Lostu (vykrádání sebe sama, neustálé vymýšlení nových a nových zápletek...). Proto jsem byl docela rád, že se hlavounům z ABC jejich záměr nepodařil:-)
Star Trek - The future already today©

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG