Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Drbárna: Marketingová propagace Star Treku XI - žádné peníze!

pá 20. června 2008      autor: Bedraz      přečteno: 4297x      komentáře: 3
praporčík Revan
Revan - so 21. června 2008 - 08:54
Musíme jen doufat, že se to zlepší. Jinak by mohl ST 11 dopadnout jako ST 10 :-( což by byla škoda.
nadporučík little borg
little borg - so 21. června 2008 - 11:48
Re: : Nebál bych se. Jednak jméno Abrams je samo o sobě poměrně velkou zárukou, že marketing bude na vysoké úrovni (viz Cloverfield). Navíc jelikož točí poměrně dost úsporně, je docela možné, že zbylé peníze na natáčení půjdou právě do marketingu, takže se třeba dočkáme i něčeho, co Star Trek ještě nezažil. :-D Jen doufám, že to dojde i k nám.
kadet Heikoo
Heikoo - po 23. června 2008 - 08:13
Spravne, spravne - slovicko DRBARNA je u tohoto clanku na miste, protoze si myslim, ze na tom neni zrnko pravdy. Myslim, ze spolecnost Paramount Pictures si sakra! vzala k srdci, kdyz marketingove nezvladla Nemesis a film i diky tomu dost drsne propadl. Nyni ma ale v rukou dilo JJ Abramse, hollywoodskeho to talentu. A uz na tom se da marketing skvele vystavet a film prodat. Nebal bych se, ze by se na marketing nedaly penize. Myslim, ze kdyz uz do toho Paramount sel, da do toho tentokrat vsechno.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG