Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Nemesis na Nově již zítra!

út 15. července 2008      autor: Jacob      přečteno: 4787x      komentáře: 10

Vložit nový komentář

kadet Heikoo
Heikoo - út 15. července 2008 - 08:16
"Vynikajici" bych videl jako dost relativni. Ja osobne Nemesis povazuji za nejslabsi Star Trek film. The Final Frontier je proti nemu skvost...
poručík Jacob
Jacob - út 15. července 2008 - 16:02
Re: : Já bych to nesrovnával :o) protože The Final Frontier je taky vynikající.
praporčík Polux
Polux - út 15. července 2008 - 16:06
Škoda že nova s primou "točí" jednou za čas pořád ty samé díly (=devítku s desítkou) a neuvedou taky některý díl ze "svaté šestice" s posádkou TOSky (třeba šestku mám moc rád) P.S. Nemesis vůbec není špatný. Naopak, pro mě stojí hned za Prvním kontaktem:-)
Star Trek - The future already today©
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - út 15. července 2008 - 19:36
Práva na ST1 - 6 kromě čtvrtého dílu má Cinemax. Tamže volné jsou teď filmy 4, 7 a 8. S tím se toho moc udělat nedá.
nadporučík little borg
little borg - út 15. července 2008 - 23:25
Re: : Nejsem si jistý, jestli je pro celoplošnou televizi problém, když má práva kabelová stanice. Mám pocit, že je možné vysílat stejný film či seriál, viz Lost na AXN a Nově.

Sám bych uvítal v České televizi Star Trek: Generations se správným dabingem. :-) Ale co se týče Star Trek: Nemesis, jsem za tento film vděčný. Je to fajn thriller, který má potenciál oslovit i nefanoušky. Takže to bychom my trekkies mohli další reprízu skousnout, co říkáte? ;-)
poručík Jacob
Jacob - st 16. července 2008 - 13:37
Re: Re: : Ano, s právy problém takový nebude ... mimo LOSTu jsou to také: Myšlenky zločince (Prima) a Kriminálka NY (nova) :o)
poručík Veczi
Veczi - st 16. července 2008 - 20:48
no hlavne ze jdou nekde ukazky....
ale jako ja se divat nebudu nemam ho rad....
komodor William Kirk
William Kirk - st 16. července 2008 - 22:57
No...: já ten film nemám rád. Něčím mi zkrátka nesednul. Asi hlavně Tom Hardy jako záporná postava a upíří Rémané. Patřím k těm, co se dívat nebudou.
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
kadet Ardeth
Ardeth - čt 17. července 2008 - 02:11
Kazdy film ma pro me svoje specificke kouzlo. Svuj osobity naboj, ktery me nikdy nezklame i kdyz se na to divam napriklad uz poctvrte. Sila Nemesis je urcite v zajimavem scenari, ale hlavne v kazde scene je citit to louceni s celou posadkou. Pro me tou nejlepe napsanou. Pro me je Nemesis stejne dobra jako napriklad Prvni kontakt.
Prislo mi jako kdyby na Nove to pousteli ze stokrat ohrany VHS, zastreny zvuk, ruzne vykyvy a obraz nebyl tak cisty jako u jinych filmu, je to skoda.
poručík Jacob
Jacob - čt 17. července 2008 - 09:14
A ja se koukal :o) sice je pravda, mohl jsem v tu dobu sáhnout po DVD ale je bohužel zabalené :o))

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG