Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Prosba fanoušků: Podpořte vysílání Stargate Atlantis [VIDEO]

čt 4. září 2008      autor: Pike      přečteno: 6931x      komentáře: 9

Vložit nový komentář

poručík Yakuzza
Yakuzza - čt 4. září 2008 - 00:15
Dobře míněná poznámka: Bylo by možné sehnat někoho, kdo by zrevidoval texty na stránkách projektu? Z hlediska gramatického a stylistického to působí, jako kdyby to psal žák třetí třídy ZŠ.
Pokud se nikdo nenajde, rád to udělám. Pokud je výzva mířena na širší spektrum lidí, je to opravdu ostuda.
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - čt 4. září 2008 - 08:10
No to snad...: ...nemyslíte vážně? No, já vim, že jo, ale přemýšlejte - dejme tomu, že to Prima nakoupí - bude následovat reklamní kampaň a nasazení v přiměřeném čase a ejhle - nikdo se na to koukat po první řadě nebude, páč je to prostě slátanina. Co udělá Prima - logicky se na další spolupráci s fanoušky vy*ere. Nemyslím, že propagovat zrovna tohle je to nejlepší.
poručík Pike
Pike - čt 4. září 2008 - 08:53
Re: No to snad...: Já myslím, že u nás se velké oblibě těší mnohem horší slátaniny jako Ošklivka Katka, takže si nejsem jistý, že to u diváků nebude mít úspěch.
poručík Jacob
Jacob - čt 4. září 2008 - 12:31
Re: Re: No to snad...: Ošklivka katka věrně kopíruje originál, kterej na TELENOVELU fakt nebyl špatnej :o)) ...
komandér Darkknight
Darkknight - čt 4. září 2008 - 14:03
Re: No to snad...: jenze osklivka katka neni sci-fi, coz je zakladni duvod proc lidi nase serialy vubec nesledujou. Mrknou na popisek, vidi "americke sci-fi" a reknou si "smarja to je zase ta kravina jak tam jsou ty prisery s tema divnejma hadrama" a vypnou to. Jenze kdyz je v popisku "romanticky pribeh o lasce, tahnouci se napric kuchyni, obyvakem a karavanem odvedle, zalozeny na skutecnych udalostech" tak to hned zapnou...
bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - ne 7. září 2008 - 10:28
Re: Re: No to snad...: Jak mi potom ale vysvětlíš, že u nás měla SG-1 takový úspěch? Budou ji teď dávat na Nově znovu a určitě ne proto, že by to nikdo nesledoval.
poručík Pike
Pike - ne 7. září 2008 - 10:32
Re: Re: Re: No to snad...: Souhlasím s Tebou, SGA je stejně jako SG-1 oddechová popcornová sci-fi a jako taková šanci prorazit určitě má.
bez hodnosti Nikis
Nikis - so 6. září 2008 - 13:27
Rád bych se zapojil, ale nějak jim to nefunguje:
Service Temporarily Unavailable
admirál Hypospray
Hypospray - so 6. září 2008 - 14:31
No, ja jsem se uz zaregistrovala, proc ne :)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG