Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Dobrodružné Sci-Fi Posel budoucnosti zítra na na Primě [VIDEO]

čt 4. září 2008      autor: Jacob      přečteno: 5558x      komentáře: 2
poručík Jacob
Jacob - čt 4. září 2008 - 07:22
Já sám osobně se tedy na "Pošťáka" těším, ikdyž jsem to viděl už mockrát :o).

Musím říct, že se jim povedl i soundtrack ... pořád jsem čekal na jednu skladbu, která se ve filmu objevuje například když jede Kevin Costner na koni a mine toho kluka, jak mu chce dát dopis. Stále jsem ji nemohl nikde objevit a pak až asi 1-2 minuty v tracku "Postman" ... někde ve druhé třetině :o))
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - čt 4. září 2008 - 08:00
Vynikající...: ...jeden z šesti filmů, kterému dávám 100%. je to moje srdcovka a rovněž tak soundtrack. A co se povedlo je i dabing, takže můžu v TV jedině doporučit, i když už to není ČT a vybafnou na nás každou chvíli reklamy, ale i tak.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG