Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Reportáž ze srazu v Moravské Třebové

po 8. září 2008      autor: Pike      přečteno: 6330x      komentáře: 3
kapitán Bedraz
Bedraz - po 8. září 2008 - 10:30
Nádherně krátké a zábvané!: Díky, Piku, žádné spoilery na CzechTREK (opravdu třetina doby srazu:-) ) a velmi vtipné a zábavné čtení! :-) A ta závěrečná scénka je přímo fascinující! ;-)
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
admirál flotily Chak.
Chak. - st 10. září 2008 - 00:24
Re: Nádherně krátké a zábvané!: Ve skutečnosti byla ta závěrečná scénka ještě lepší, protože Pike zamlčel, že se sic nerad, ale přesto hrdinně vydal tam, kam se dosud nikdo nevydal. Naštěstí ten fanoušek s nápisem Hooligans na zádech nakonec jeho překladatelské služby nepotřeboval a Pike se vrátil v celku zpět.
 Čarodejka
Čarodejka - po 8. září 2008 - 11:22
Komentář: no škoda, že sem se nemohla připojit když ste byli v Moravské.I já sem byla poblíž, škoda že sem musela do práce.Tak zas osobě dejte vědět, určitě se ráda připojím.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG