Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Mých deset nejoblíbenějších sci-fi epizod (5.)

čt 11. září 2008      autor: Pike      přečteno: 4023x      komentáře: 4
admirál flotily omi
omi - čt 11. září 2008 - 09:29
Good Shepherd: Rekl bych, ze podobnou snahu ma Dobra pastyrka z VOY, ale diky tomu, ze nenasadili "normalni" praporciky, ale extremy a jeste k tomu kapitana, ktery si chce diky nim asi neco dokazat, tak se to nepodarilo tak, jako Lower Decks :/

Lower Decks je taky jedna z mych oblibenych.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - pá 12. září 2008 - 22:37
Souhlasím s tím, že Lower Decks je opravdu unikátní epizoda. Taky bych se přikláněl k tomu, aby podobných bylo více. Tenhle civilní pohled je totiž velice důležitý. Ukazuje nám, jak celá loď funguje a dává tím seriálů úplně nový rozměr a hloubku. ;)
poručík Pike
Pike - út 16. září 2008 - 21:40
Další díly: Vzhledem k odchodu mého notebooku do kybernetického zapomnění vyjdou další díly série nejdříve příští týden.

Děkuji za pochopení.
nadporučík CerealKiller
CerealKiller - čt 18. září 2008 - 21:34
Jo jo, skvela epizoda. Skoda te praporcice, byla fakt sympaticka. Taky bych uvital podobne epizody... tohle se mi treba libilo na ENT, tam nemel nikdo nic moc zkusenosti, takze nebyl temer zadny rozdil mezi dustojnikem z mustku a jinym clenem posadky - a casto byli zapojovani do deje a neumirali tak casto ;) Treba oblibenkyne meho znameho - Cuttlerova.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG