Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Připravte se na nový začátek - TV spot ke Star Treku [VIDEO]

so 4. dubna 2009      autor: Jacob      přečteno: 2479x      komentáře: 17

Vložit nový komentář

 Kanto
Kanto - ne 5. dubna 2009 - 00:22
Film: Pre boha :-O Cim viac tychto televiznych trailerov-spotov vidim, tym viac som presvedceny o tom, ze ten film bude hroza. Bude uspesny, ale nebude ani zdaleka pripominat Star Trek :-(
praporčík Revan
Revan - ne 5. dubna 2009 - 11:23
Optimizmus :) Tv spot neni prukazny, ale je pravdou ze tenhle nic moc.
Zdalo se mi to nebo Kirk hazi tomu chlapkovi klicky? Mi to pripomina NFS kdyz prijdes o auto :-D Rozhodne bude sranda pozorovat rozdili :)
praporčík Dawson Feinobi
Dawson Feinobi - ne 5. dubna 2009 - 11:54
Teda pokud bych to měl posuzovat podle tohodle TV spotu, tak to působí spíše jako film pro teenagery. Nakonec se z toho vyklube "Hele Spocku, kde mám káru?" ^__^
podporučík Lukas
Lukas - ne 5. dubna 2009 - 12:10
Re: : Tak taky tenhle spot je vysílán na televizích pro teenagery.
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - ne 5. dubna 2009 - 12:57
Nic nového: Já v tomto spotu nevidím nic převretně nového, je udělnej dobře. Rozhodně nesouhlasím s tím, že by snad působil nestartrekově.
 AlvoO
AlvoO - ne 5. dubna 2009 - 16:13
NeStarTrekově?!: BOže... neStarTrekově. Měli by jste být rádí že se vůbec něco točí. A tenhle film vůbec nevypadá jako by jenom chtěl vyžrat jméno.
Svět se mění a i filmy musí jít z dobou. Svěží rychlejší a přece má pořád úctu k celému kultu Star Trek, takhle já vydím nový film.
Už jenom 3 trailer vypadá milionkrát líp než Star Trek: The Motion Picture.
Tak prosím, ať takový bručouni co tu pořád píšou o katastrofě, někam zalezou a nešíří svoje zahořklý kecy mezi ostatní co se na ten film těší!
kadet Danikr
Danikr - ne 5. dubna 2009 - 17:16
Re: NeStarTrekově?!: S tím plně souhlasím. Buďme rádi, že někdo natočil film, který se aspoň částečně týká StarTreku. Bohužel asi klasické ST filmy, jaké je známe z minulosti už asi nikdy nebudou. Pokud bude ten film úspěšný, tak možná za dva roky bude další a za nějakou dobu třeba i nový seriál.
komodor William Kirk
William Kirk - ne 5. dubna 2009 - 19:51
Re: NeStarTrekově?!: Ať žíje možnost svobodné kritiky, že? Jen ať je tu prostor pro názory pro i proti filmu.
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
podporučík Lukas
Lukas - ne 5. dubna 2009 - 22:00
Re: Re: NeStarTrekově?!: Nech si tu kritiku až po premiéře. Teď ten film potřebujeme vychvalovat.
 Kanto
Kanto - ne 5. dubna 2009 - 22:36
Re: Re: Re: NeStarTrekově?!: Ja suhlasim s Williamom Kirkom. Ten trailer sme videli teraz, nie až po premiere, takže ho možeme kritizovat už teraz, ak sa nam nepaci. Od 17. novembra roku 1989 kritizovanie neni trestne :-)
podporučík Lukas
Lukas - ne 5. dubna 2009 - 22:42
Re: Re: Re: Re: NeStarTrekově?!: Trestný to není, ale je to kontraproduktivní.
 Kanto
Kanto - ne 5. dubna 2009 - 22:46
Re: Re: Re: Re: Re: NeStarTrekově?!: Kontraproduktivne voci comu?
podporučík Lukas
Lukas - ne 5. dubna 2009 - 22:51
Re: Re: Re: Re: Re: Re: NeStarTrekově?!: Vůči návštěvnosti. Teď potřebujeme, aby ten film měl velkou návštěvnost. Pokud bude člověk pořád slýchat kritiku, tak buď na ten film nepůjde vůbec a nebo na něj půjde už s hotovým názorem, že to bude špatný film. (To víte, že já bych měl taky celou řádku věcí, co bych tam zkritizoval, ale na rozebírání těchto témat ještě bude dost času.)
 Kanto
Kanto - ne 5. dubna 2009 - 22:58
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NeStarTrekově?!: No to hej, ale netrekerov naš nazor aj tak nezaujima, a trekeri pojdu tak ci tak. Co bu to bolo za trekera, keby nepodporil poslednú nadej Star Treku. Aj ked sa jedna o takyto radoby Star Trek, stale je to Star Trek. A podporou tohto filmu, sa podpori Trek ako taky.


Naviac, ten film (aj ked ma od Treku daleko) moze by (a podla mna aj bude) fakt sranda a dobra zabava :-)
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - ne 5. dubna 2009 - 23:20
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NeStarTrekově?!: trailery tak rozhodně působí
komodor William Kirk
William Kirk - po 6. dubna 2009 - 16:15
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NeStarTrekově?!: Vidím to naprosto stejně. Netrekistům je náš názor fuk. Trekisti půjdou / půjdeme tak jako tak - taky půjdu. Už jsem cvičně vyndal odznak ;-)
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
 AlvoO
AlvoO - čt 9. dubna 2009 - 23:21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: NeStarTrekově?!: Nevím jestli sám sebe můžu nazvat trekie. Jako malej jsem trošku koukal na TNG a Voyger v TV. Ale až o velkých prázdinách my nějak hráblo a začal jsem si schánět filmy, seriály a hry okolo ST a uplně nadšeně jsem přijal novinku že se točí nový film :-)
A doteď si krátim chvilky koukáním na starší filmy, na seriály bohužel moc ne protože se blbě schání:-(

No ale k myšlence.. Myslím si že teď by jsme měli všichni držet při sobě a podporovat blížící se naději která je star trek nejen kvůli jménu!
Nemůžete přeci vyčítat Abramsovi že chce film přiblížit i divákům co ST neznaj nebo nechtěj radši znát. Velkofilmy a seriály o několika řadách se dneska netočí pro pár skupin fandů...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG