Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Komentování na portále

st 20. května 2009      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 3746x      komentáře: 12

Vložit nový komentář

bez hodnosti JP
JP - st 20. května 2009 - 11:42
Výborně!: Toto řešení velice vítám a děkuji za něj. Moje kritické komentáře k věci se taky setkali s osobními útoky těch, kteří nesouhlasili. No, klasika...
Bude problém, když budu i nadéle házet do komentářů tak nějak off-topic odkazy na zajímavosti z webu, o kterých asi nemá cenu psát celý článek? Dva takové odkazy jsem hodil třeba tady: [link]
kadet JemHadar
JemHadar - st 20. května 2009 - 12:00
Myslím, že na OT odkazy slouží právě diskuzní fórum. Komentáře opravdu jen k tématu článku...
kadet Garak
Garak - st 20. května 2009 - 12:23
Tak trochu si myslím, že za těmito kroky stojí spíš znechucenost tím, že má část fanoušků odlišný názor na nový ST. Ta otrávenost totiž z příspěvků některých redaktorů webu je značně cítit.
bez hodnosti JP
JP - st 20. května 2009 - 12:37
ťuk hřebíček na hlavičku: Přiznám se, že tohle mě už taky napadlo - taky jsem si této tendence povšiml. No, ale tak snad se mýlíme... Doufám! :)
kadet JemHadar
JemHadar - st 20. května 2009 - 12:39
Šikana čtenářů to rozhodně není. Pořád můžete říct, co máte na srdci. Jen ten flamewar se už nebude šířit tak snadno.
kadet vencour
vencour - st 20. května 2009 - 13:07
cenzura: Jsem proti převážné většině cenzury a omezování svobody. Vyskytuju se tam, kam moc trollů nechodí, možná proto mi flejmy nevadí, když nechci, nečtu/nezapojuji se. Jako vždy čas zhodnotí naše kroky a jednání. Z jistého pohledu mne mrzí, že myšlenka "už mne nic nenapadá, jak něco řešit ... a kruci, takže mi došla fantazie a inteligence nestačí." ... tak že tahle myšlenka a náhled že jsem získal až teď v "pozdním věku". Jistým vysvětlením by mohlo být, že i toto potřebuje nějaké příčiny, zdroje k závěrům. A totéž bych řekl těm, co chtějí něco řešit silou - došla invence? Snažte se více ;-)
\\//_
admirál flotily omi
omi - st 20. května 2009 - 13:09
Odlisny nazor: Vyjadreni nazoru se rozhodne nikdo nebrani. Nazory byly vyjadreny a nasledovaly nekonecne debaty nad tim, ci je spravnejsi. A presne tyhle debaty patri na diskuzni forum.

Linky na OT clanky do komentaru nepatri. Komentare by se mely vztahovat konkretne ke kazdemu clanku.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kadet lagga_VortaVor
lagga_VortaVor - st 20. května 2009 - 14:31
s řešením souhlasím: toto není idnes.cz nebo zenaaz.cz
trend nesouvisejících diskuzí tu pučel už delší čas, jenom film ho možná více zviditelnil
"What you think about and thank about, you bring about."
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - st 20. května 2009 - 14:50
noví fanoušci: To bych nikdy nevěřil, že jeden film může opravdu přivést nové fanoušky na naše staré známé diskusní weby :)
bez hodnosti Pomeranc
Pomeranc - st 20. května 2009 - 19:49
Souhlasím s tím, že komentáře by se měli týkat té konkrétní novinky. Ale rozsáhlejsí diskuse mi tady vůbec nevadí, naopak. Imho je fórum něco, co tady chybí. Takže mi to přijde spíš jako krok zpět. :)
komodor William Kirk
William Kirk - st 20. května 2009 - 21:25
Mě tu ty diskuse přímo pod články asi budou chybět...
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
kapitán Bedraz
Bedraz - čt 21. května 2009 - 09:07
Diskuze na diskuzni forum. Ja jsem i chtela nekam pripojit komentar, ale davat ho pod 30 na sebe reagujicich textu je zcela zbytecne.:-( A je pravda, ze nektere prispevky nebyly zrovna pekne - ani obsahem, ani stylem. A tim neni mineno vyjadreni nazoru, ze novy ST je bomba, ci nejhorsi film vubec. :-)
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG