Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Konec soutěže o volné vstupenky na Festival fantazie

út 26. května 2009      autor: Jacob      přečteno: 2484x      komentáře: 4
poručík Mvek
Mvek - út 26. května 2009 - 10:18
zvláštní: Že není účast v soutěži tady mě překvapuje, když to není ani nic tvořivého. A někdy se dá odhadnout i podle popisu epizod, když jsou jen tři na výběr.
admirál flotily omi
omi - út 26. května 2009 - 10:33
to neni zvlastni: Nerekl bych, ze lide se angazuji spise v tvorivych soutezich. Soutez Gateconu o volne vstupenky taky nema zrovna narvano zajemci a to je daleko tvorivejsi. Jde spis, podle me, o to najit recept na jednoduchou a rychlou zabavu :)
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kapitán Bedraz
Bedraz - út 26. května 2009 - 14:11
nema to byt uplne zadarmo: Nevim, zdy by si uplne jednoducha 2minutova soutez zaslouzila jako cenu volnasek - ten totiz k rostoucimu vstupnemu na FF uz neni zanedbatelnou malickosti. Navic reserse epizod se bude hodit soutezicm ve Star Trek skrtech i jinde na letosnim Trekfestu. :-)
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
poručík Yakuzza
Yakuzza - út 26. května 2009 - 16:27
Tak já jsem letos dělal poprvé nějaké soutěže, dokonce jsem si vygůglil i odpovědi na docela dlouhý a náročny test od VampConu. Gateconí soutěž jsem nedělal, protože se mi jednoduše nechtělo kupovat ananas a vytvářet trapné fotky :-) To podle mě nebyl šťastně zvolený typ soutěže...

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG