Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

LEGO Trek: klasická Enterprise

út 28. července 2009      autor: William Kirk      přečteno: 6769x      komentáře: 14

Vložit nový komentář

praporčík Polux
Polux - út 28. července 2009 - 08:13
SUPER: Parádní článek! Jsem velkým fanouškem Lega a vždy mě mrzelo, že Star Trek je oproti Star Wars opomíjen (viz krásné modely AT-AT, AT-ST, Tie Interceptor, Millenium Falcon, X-wing). Tajně jsem doufal, že s premiérou ST IX Lego uvede na trh také modely z tohoto universa, ale zatím nic:-) Takže nám zbývají alespoň tyhle fanouškovské modely. P. S. Všechny dílky k této Enterprise mám, takže utíkám si ji složit:-) Už se těším na další část.
Star Trek - The future already today©
poručík Yakuzza
Yakuzza - út 28. července 2009 - 08:49
Lego: Kdysi dávno, když ještě běžela TNG na ČT1, jsme si s bráchou stavěli z Lega všechny možné lodě... Měli jsme samozřejmě Galaxy, potom všechny možné Nebuly, Mirandy, klingonské lodě... Poměrně velkou flotilu :-)
podporučík Lukas
Lukas - út 28. července 2009 - 12:16
Taky jsem si kdysi stavěl z lega lodě. Ještě tu mám Intrepid, ostatní lodě jsem už vyřadil ze služby.
Nezůstal jsem tedy jen u lodí, stavěl jsem si i můstky těch lodí.
praporčík Dawson Feinobi
Dawson Feinobi - út 28. července 2009 - 18:52
kadet Rawen
Rawen - út 28. července 2009 - 19:04
Fajné to máš, taky sem si jako malej stavěl lodě. Hlavně ze Star wars a Star treku II, ty sem viděl když mi bylo asi 8 let. A furt sem pak s těma loděma prováděl bitvy po obýváku. Vždycky mě vadilo jen to, že se tak blbě sháněly kostičky stejný barvy. Mít flekatou enterprise to sem teda neztrpěl:-))))
komodor William Kirk
William Kirk - út 28. července 2009 - 20:55
Jo s kostičkama to byl problém... Vždycky jsem chtěl, aby to bylo aspoň po obou stranách stejně barevný, když loď nemohla být celá bíla :-). Ale bylo to zároveň prima i peklo, hledat součástky, ze kterých šla loď sestavit tak, aby si byla Enterprise podobná :-)
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
kadet Lukáš
Lukáš - út 28. července 2009 - 22:51
to Kirk: Pokud bys chtěl, rád Ti pošlu fotky mé klasické Enterprise z lega.. není teda bílá...je laděna do tmava, a to právě kvůli jistému problému sehnat "materiál" stejné barvy. :-) (A nestavěl jsem jen tu, měl jsem i Ent-D, Ent-E, Voyager, runabout a možná ještě něco, ale od těch mám jen schématka na milimetráku) :-)
poručík Jacob
Jacob - st 29. července 2009 - 09:28
Re: Lukáš "Data" Doul Určitě pošli. ;o) I mě to zajímá, můj mail najdeš tu... ;o) Díky moc.
admirál flotily omi
omi - st 29. července 2009 - 09:36
lego: Tak to sem rad, ze sem nebyl sam. Moje Ent-D byla sice seda, ale nevadilo to :) Samozrejme bych flekatou taky neprenes pres srdce. Bohuzel nemam fotky :( Takze kdo mate, nevahejte a chlubte se ;)

Vyborny napad na clanek!
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
komodor William Kirk
William Kirk - st 29. července 2009 - 11:00
Re: Lukáš "Data" Doul Určitě mi pošli fotky taky :-) william.kirk@centrum.cz. Ještě bude Reliant, pak minilodě a nakonec něco speciálního (teda podle mě, páč mi to tehdy dalo šílenou práci :-))
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
komodor William Kirk
William Kirk - st 29. července 2009 - 11:01
Díky: Díky, za pozitivní ohlasy a že se nápad LEGO Trek líbí.
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
praporčík Polux
Polux - st 29. července 2009 - 14:15
Jo, jo taky jsem stavěl všechny možné lodě (Eterprise jsem měl od A po F tedy všechny třídy plus svoji vlastní), taky byly flekaté, ale mě to nevadilo. Jednak jsem obětoval barvu za věrnější tvar lodě (některé dílky byly tvarově vhodnější, než ty s jednotnou barvou zbytku) a jednak jsem si hrál na to, že takovou "kamufláž" má flotila schválně, protože je ve válečném stavu s Klingony, Borgy, Romulany a už nevím s kým ještě....:-)
P. S. Vážně díky za článek, už aby tu byl další _\\//
Star Trek - The future already today©
poručík Veczi
Veczi - st 29. července 2009 - 16:16
hehe ja mam nekde jeste v krabici zabalenou D z CHEVY (na lego nikdy nebyly prachy) mozna ji oprasim a ukazu...je celkem hezka
admirál flotily Iconer
Iconer - ne 22. dubna 2012 - 14:26
Lego mám taky rád. Tahle Enterprise je skvělá. :-)
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG