Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nové album: The Music Of Star Trek nahráli Pražáci

st 12. srpna 2009      autor: Jacob      přečteno: 2619x      komentáře: 13

Vložit nový komentář

kadet Ferri Brodge
Ferri Brodge - čt 13. srpna 2009 - 17:27
Wow!: Chápu správně, že to nahrál Pražský symfonický orchestr? Bomba!
bez hodnosti hroch
hroch - čt 13. srpna 2009 - 17:33
znie to super, stoji za zamyslenie a pripadne za kupu :)
kadet Ferri Brodge
Ferri Brodge - čt 13. srpna 2009 - 17:44
ad orchestr: Tak vedle jak ta jedle, jedná se o seskupení "Filharmonici města Prahy", na kontě už mají i nahrávku dvoucédéčka "The Star Trek Album". Škoda... :(
komodor William Kirk
William Kirk - čt 13. srpna 2009 - 19:07
Wow..: Tohle je exklusivní kompilačka! Část skladeb jsem slyšel na jiných kompilacích od Silva a nadchlo mě to. Třeba ty End Titles k Nemesis mě natlačily do křesla, stejně jako Star Trek I: The Motion Picture - End Titles, Undiscovered Country a First Contact. Horner (dvojka) mi přišel trošku slabší než originál, ale Dravec se demaskuje byl zase "nářez". Ostatní skladby jsem neslyšel, ale nemam vůbec žádnou pochybnost. Silva Screen prostě umí.
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
nadporučík little borg
little borg - čt 13. srpna 2009 - 19:10
The City of...: Filharmonici města Prahy jsou výborný orchestr. Takže žádná škoda. :)
poručík Mvek
Mvek - čt 13. srpna 2009 - 19:56
Dvě otázky: 1) To není ten orchestr, který by mohl být na CzT?

2) Až bude někdo vědět, jestli je to i někde u nás (české CD mi opravdu přijde zvrhlé kupovat přes Amazon a s poštovným), dejte vědět! Bontonland vidím nic, a obecně Seznam zboží taktéž.
nadporučík little borg
little borg - čt 13. srpna 2009 - 20:23
Koncert...: Ano, je to ten orchestr, co bude hrát v září benefiční koncert Star Trek hudby v rámci CzechTREKu 4. A pokud se nepletu, budou k dostání i jejich alba k prodeji.
kapitán Bedraz
Bedraz - pá 14. srpna 2009 - 16:06
Koncert bude určitě super zážitek. Na nákup alb se těším také - Star Trek hudba koupená aspoň jednou v Česku se počítá. :-)
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
poručík Jacob
Jacob - pá 14. srpna 2009 - 23:28
Kdyby album k dostání nebylo, jsem schopen sehnat jej za 450,- a cena možná ještě klesne...
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - so 15. srpna 2009 - 15:56
Plky..: Filmové OST jsem v česku sehnal všechny, většinu z nich na přelomu století a ještě k tomu v Jablonci, takže to nebyl zdaleka problém. To je jedna věc. Druhá je, že výběr skladeb dal asi hodně práce :) na druhou stranu není špatný - i když dost jednotvárný. Tenhle orchestr ale nezvládá tempo, většinu věcí, co jsem od nich doteď slyšel nezahráli tak jak by to mělo vypadat.
poručík Yakuzza
Yakuzza - po 17. srpna 2009 - 10:38
Supr, škoda jen, že se nevybraly zajímavější skladby. Je sice pravda, že End Titles v drtivé většině případů obsahují všechny zajímavé motivy z filmu, na druhou strany filmové soundtracky obsahují spousty netitulkových zajímavých skladeb...
bez hodnosti deckard
deckard - út 18. srpna 2009 - 14:58
Mno..: Poslechl jsem si ukázky na Amazonu a... po naposlouchání original skladeb,jsem z toho poněkud rozpačitý,obzvlášť po skladbě z původního ST,kdy zde pěje jakási Vlasta Parkanová,či co,..hrůza...Je to nějak prostě utahané a rozhodně si koncert nepůjdu poslechnout a nové CD si také nekoupím,je to jen zbytečné vyhazování peněz do prostoru.Původním STC halelujah....
podporučík Lukas
Lukas - út 18. srpna 2009 - 19:15
Tak jsem si taky poslechl ty ukázky a je fakt, že na originály to nemá.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG