Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: The Art of Film od Titan Books

so 15. srpna 2009      autor: Jacob      přečteno: 2721x      komentáře: 7

Vložit nový komentář

praporčík Dawson Feinobi
Dawson Feinobi - so 15. srpna 2009 - 12:17
SW kniha: Neják to na mě působí jako snaha o konkurenci Star Wars "Muzeum v knize", která vyšla tento rok ^__^
podporučík Lukas
Lukas - so 15. srpna 2009 - 14:59
Re: Dawson Feinobi: Když jsem si to četl, měl jsem naprosto stejný pocit. Na technické manuály, jako byl třeba ten k Enterprise-D už asi můžeme definitivně zapomenout. Stejně ani v celém štábu není nikdo, kdo by byl schopný něco takového napsat.
poručík Jacob
Jacob - so 15. srpna 2009 - 15:43
Nemyslím si. Osobně jsem si dlouho přál aby něco takového vyšlo Star Trekového... Jako jsou třeba právě ty obrazové slovníky SW. ;o) Já jsem nadšen, bude to pecka...
admirál flotily omi
omi - po 17. srpna 2009 - 08:39
Art of Star Trek: Dovolil bych si odporovat. Jsem hrdym vlastnikem knihy "Art of Star Trek" - [link] a povazuji ji za jednu z nejuzasnejsich knih, ktere byly ke Star Treku vydany. Jsem moc rad, ze tuhle knihu vydavaji a uz se moc tesim, az si ji zalistuji.

Neverim, ze by nekdy v blizke dobe vysel technicky manual k nove Enterprise. Stacilo, kdyz byly zverejneny jeji specifikace a uz se fanousci malem zblaznili :)
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
poručík Yakuzza
Yakuzza - po 17. srpna 2009 - 12:06
Řek bych, že by právě naopak byli schopni napsat technický manuál k novému filmu... Ale obsah bych vidět opravdu nechtěl...
podporučík Lukas
Lukas - po 17. srpna 2009 - 14:38
Já neříkám, že by to byla špatná kniha. Taky bych jí rád měl. Jen konstatuju, že co doteď patřilo ke STAR TREKu, na to už asi můžeme do budoucna zapomenout (kéž bych se pletl). A není to tím, že by z obsahu toho tech.manuálu byly fanoušci rozčarováni.
komodor William Kirk
William Kirk - út 18. srpna 2009 - 00:19
To Yakuzza: LOL :-) ale vím, že ve skutečnosti je to spíš smutné...a souhlasím.
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG