Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Mých deset nejoblíbenějších sci-fi epizod (10.)

út 15. září 2009      autor: Pike      přečteno: 3084x      komentáře: 3
admirál flotily omi
omi - út 15. září 2009 - 10:17
The visitor: Tuhle epizodu taky miluju, libilo se mi nejen cele to emotivni vypraveni, ale i prave to ukazani mozne budoucnosti, kterou potom muzeme porovnavat s naslednym vyvojem serialu dal.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kadet Garak
Garak - út 15. září 2009 - 11:30
Upřímně moc nechápu, co na této epizodě tolik lidí vidí. DS9 je můj nejoblíbenější seriál, ale tuhle epizodu bych do svého výčtu nezařadil. Špatná rozhodně nebyla, přehlédnout ji v tom velkém počtu taky nešlo, natočena s vkusem, ale přece jen se tolik nedokážu vyžívat v těch přepjatých emotivních scénách, v kterých si Visitor tak liboval. Každý je zkrátka jiný.
praporčík Ondra
Ondra - út 15. září 2009 - 18:51
Tohle byla dobrá epizoda, ale víc se mi líbila třeba epizoda ENT ve 3 řadě (3x08), jak Archer vlivem té anomálie ztratí schopnost si cokoli zapamatovat.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG