Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

SOUTĚŽ: Star Trek pranostiky - KONEC

čt 8. října 2009      autor: omi      přečteno: 3593x      komentáře: 4
viceadmirál Samuel_Thorn
Samuel_Thorn - čt 8. října 2009 - 13:15
Soutěž byla pěkným zpestřením a děkuji za ni! Doufám, že se někdy v budoucnu zase nějaká soutěž objeví. Zatím přeji zdar v další činnosti.
I cesta může být cíl…
kapitán Bedraz
Bedraz - čt 8. října 2009 - 15:40
Troufám si tvrdit, že někdy ostatní autoři článků jen tiše záviděli čtenost a sledovanost Pranostik. ;-) Velká poklona projevené kreativitě a nadšení je na místě.
Technika překonala všechny vzdálenosti, ale nenabídla žádnou blízkost. M. Heidegger
admirál flotily Iconer
Iconer - pá 9. října 2009 - 00:18
Děkuju: Děkuju za tuhle soutěž. Rád jsem se zúčastnil a poctivě každý měsíc hlasoval, když jsem většinou žádnou vhodnou větičku nevymyslel... A určitě to dalo hodně práce, tak obdivuju snahu, Omi. :-)
„Co po nás zůstane není tak důležité jako to, jak jsme žili.“ (Jean-Luc Picard)
kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - pá 9. října 2009 - 20:38
Snahu měnit hlavičky i do budoucna chválím. A klidně bez pranostik, vlastně nejlépe bez pranostik :) Ale graphic department chválím, vizuálně jsou pěkné.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG