Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nové zákulisní fotografie a screencapy z natáčení Star Treku

so 31. října 2009      autor: Jacob      přečteno: 2707x      komentáře: 5
praporčík Ondra
Ondra - so 31. října 2009 - 23:03
Koncepty storojovny: ty první dva úplně super, vypadají jako normální Sci-Fy storjovna a oni místo toho dají nějakej zastaralej pivovar, to je vážně neskutečný...
kadet Feidias
Feidias - ne 1. listopadu 2009 - 15:41
Přesně jsem si říkal to samý:). Je to ale jediná věc, která se v tom novém treku vizuálně moc nepovedla. Enterprise je jinak udělaná skvěle.
praporčík rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - ne 1. listopadu 2009 - 16:33
teda, je to brutus... a s tou strojovnou sem za jedno, neměli tam použít ty podělaný elektrárny a pivovary... koncepty strojovny vypadaj úžasně...
podporučík Lukas
Lukas - ne 1. listopadu 2009 - 18:12
Na strojovně asi byli rádi, že mohli ušetřit.
Každopádně třeba koncept můstku č.2 vypadá podstatně lépe, než finální verze. Ta finální verze je taková nepřehledná, nepraktická a bez jakékoliv větší snahy navodit dojem původního můstku Enterprise. Třeba křesla z finální podoby jsou jak židličky z obýváku oproti konceptu č.2.
A nechápu na co mají na můstku čtečky čárovejch kódů. :-)))
kadet Garak
Garak - po 2. listopadu 2009 - 12:22
Proč těch emzáků sakra nebylo ve filmu víc?!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG