Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Nero - chybějící článek

po 15. března 2010      autor: omi      přečteno: 3620x      komentáře: 11

Vložit nový komentář

kadet Telemachus Rhade
Telemachus Rhade - po 15. března 2010 - 15:37
Aneb "Co jsme nebyli schopní zfilmovat, teď vydáme mnohem levněji v nějakém komixu. Všichni trekkies si to koupí a mi tak můžeme říct, že jsme všechno udělali správně." Dislike. Tohle už je druhý komix popisujícící naprosto stěžejní části filmu, který bez nich vypadá neuvěřitelně ploše. A druhý důvod proč mi to vadí - tohle s tím pravým, Roddenberryho Star Trekem nemá ani zbla společného. Tam šlo vždy na prvním místě o ideály, tohle je tupá akce :(
podporučík Khan
Khan - po 15. března 2010 - 15:46
Mně se komiks Nero, stejně jako Countdown líbil. Nemyslím, že by byly bezmyšlenkovité, spíš naopak. Zaplňují nesmyslnost a nedokončenost mnohých scén z filmu. Jistě, nelíbí se mi fakt, že bez komiksů nedávají stěžejní scény a události filmu smysl, ale zase je lepší je mít vysvětlené bokem a později v nějakém komiksu než vůbec.
nadporučík little borg
little borg - po 15. března 2010 - 16:49
Konečně další díl skládačky, tohle doplňování filmu detaily z komiksů mě vážně baví. :-)
admirál flotily omi
omi - po 15. března 2010 - 16:57
Po těhle detailech fanoušci jdou jako slepice po flusu a normální diváky, kteří si film v kině vychutnali to nezajímá. Mě se tohle líbí. Komixy miluju a rozšiřovat si příběhy mě takhle baví.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
poručík Tommy
Tommy - po 15. března 2010 - 17:58
Kdyby ve ST XI neodstřihli scény s Klingony, byl by lepší.
podporučík Khan
Khan - po 15. března 2010 - 18:41
Rovněž mám velmi pozitivní vztah ke komiksům. A navzdory faktu, že jsem fanoušek Treku již brzy skoro 20 let, komiksová stránka ST mně nikdy nezaujala....než přišel Countdown. Takže jen tak dál.

Akorát jsem se trochu pozastavil nad označením Omnibus. Ne že bych byl na takové věci expert, ale neznamená náhodou označení Omnibus knihu, která prostupuje několika komiksovými sériemi? Až výjde kompletní minisérie komiksové adaptace filmu a pak to spojí s Countdownem a Nerem, to bude Omnibus...aspoň myslím.
Mimochodem, takévé vydání bych si koupil i když už Countdown a Nero mám (No, v případě Nera- Skoro mám).
kadet Subspace.cz
Subspace.cz - po 15. března 2010 - 19:40
ooo, to si zase počtu :))
Mrtvý praporčík - po 15. března 2010 - 19:52
Pěkný jen tak dál...hodil by se aji českej překlad ale ten asi nevíde....
kadet Garak
Garak - út 16. března 2010 - 08:18
Vydat komix? Proč ne. Ale film má v prvé řadě mluvit sám sebe! A ne nechat vysvětlovat sama sebe dalšími komerčními doplňky.
admirál flotily omi
omi - út 16. března 2010 - 10:48
Tak podle me film mluvil sam za sebe. Ja jsem ho pochopil. Tohle je rozsireni pro fanousky. Nevidim na tom nic spatneho. Puvodni filmy maji take komixova pokracovani. Cetl jsem komixy primo navazujici na ST 4, 6 a 8. Vzdyt vas to nikdo cist nenuti a popravde lidem, kterym se film nelibil, bych to ani nedoporucoval.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
kadet lagga_VortaVor
lagga_VortaVor - st 17. března 2010 - 23:44
už jen ze zvědavosti bych si to chtěla "přečíst" aspoň přes cizí rameno
:)

btw: film sem pochopila i bez Countdownu, ale ten byl taky zajímavej
"What you think about and thank about, you bring about."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG