Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Komiksová adaptace posledního Star Trek filmu

út 23. března 2010      autor: omi      přečteno: 3508x      komentáře: 5
admirál flotily omi
omi - út 23. března 2010 - 09:43
Co vím já, tak bohužel nejblíže asi z Anglie. Tam je ovšem nejhorší položka poštovné, která činí třeba z Amazonu i polovinu ceny objednávky. Zkoušíme sice najít nějakou levnější cestu, než si udělat výlet, ale zatím nemáme nic otestováno.
Jinak já osobně si je kupuji přes AppStore, ovšem to chce samozřejmě iPhone/iPod Touch a zařízení účtu s kartou. Cenově to vyjde trošičku levněji, ovšem samozřejmě s nulovým poštovným. Na druhou stranu je to ale elektronická verze.
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
 Minotaur
Minotaur - út 23. března 2010 - 10:27
Zdravím místní osazenstvo - tak jste nám stihli dnes během hodiny rozebrat komiksový sešit, o kterém je tento článek - za to děkujeme :) Další objednávky již bohužel nejsme schopni vykrýt.

Pokud jde o dotaz na starší věci, vozíme comicsy z USA celkem pravidelně, takže se klidně obracejte s dotazy. Aktuálně nám leží na celnici balík, kde je mimo jiné cca 15 starších ST sešitů, takže se během týdne objeví i na stránkách e-shopu.
admirál flotily omi
omi - út 23. března 2010 - 10:48
Tak to jsem nečekal. Super!
„Sněte jako byste měli žít navěky. Žijte jako byste měli zemřít dnes.“ – James Dean
Mrtvý praporčík - út 23. března 2010 - 11:01
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ další KOMIX!!!
Mrtvý praporčík - út 23. března 2010 - 12:04
omfg!!!: Text tohoto komentáře byl vymazán, jelikož porušoval publikační pravidla našeho portálu! Redakce

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG