Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Frakes chce natočit minisérii s příběhy lodi U.S.S. Titan

pá 4. června 2010      autor: little borg      přečteno: 5411x      komentáře: 19

Vložit nový komentář

podporučík David
David - pá 4. června 2010 - 08:12
Držím palce. Jen ať se drží co nejdál od Abramse.
komandér Meldon
Meldon - pá 4. června 2010 - 09:42
Tak tohle by byla ucinena bomba! :)
kadet Feidias
Feidias - pá 4. června 2010 - 10:22
Proč ne, bych se nato rád podíval.
praporčík rampa.mekkvak
rampa.mekkvak - pá 4. června 2010 - 11:08
užabytobylo! :)
bez hodnosti deckard
deckard - pá 4. června 2010 - 11:19
Také držím palce a také souhlas s Davidem,ať se drží co nejdál od toho připitomělýho Abramse..:)Jinak tu vznikne další Mission Impossible...
kadet Garak
Garak - pá 4. června 2010 - 12:43
Myslím, že by Mr. Frakes nedovolil, aby nový počin zamířil kamsi do vod STXI. Moc šancí na realizaci ale tomuto projektu nedávám. I když to, že by se jednalo o minisérii, by mohlo onu šanci o něco zvýšit. Kéž by!!!
poručík Veczi
Veczi - pá 4. června 2010 - 13:14
jo joooooooooo chci to chci toooooooooooo..
mam doma prvni dil Titanu ale jeste jsem se k nemu neprocetl :D
komandér TREKr
TREKr - pá 4. června 2010 - 16:30
mám jen jediný komentář - do toho! do toho!

PS: Laser Books - kdy bude pokračování Titanu v CZ?? :)
kontraadmirál Picard83
Picard83 - pá 4. června 2010 - 16:32
Myslím že je to super nápad , už původně jsem si myslel , když oznámily že bude nový film , tak že to bude pokračování po Nemesis , a Titán by byl dobré pokračování , doufám že se jim to podaří protlačit u Paramountu (hlavně ať k tomu nepouštěj Abramse , né že by Star Trek v jeho podání nebyl špatný , ale pod režií Frakse se my ST filmy líbily přece jenom více )
kontraadmirál Picard83
Picard83 - pá 4. června 2010 - 16:39
Laser Books - už dlouho nic v poslední době nevydal z ST, taky by mě zajímalo kdy bude nový Titán , pohledně měli v sekci "chystáme" asi 5-6 kousků a z toho nic nevyšlo , a slibovaný přepis Abramsova Star Treku taky nic
kapitán flotily Johanson
Johanson - pá 4. června 2010 - 16:59
Osobně bych nějakou třeba pěti filmovou (Myslím televizní filmy ne kino..) minisérii uvítal.. S nadšením.

Teda až na Crushera.. Byl jsem rád, že se v Nemeisi objeví jen na krajích a že ve verzi 4:3 není vidět vůbec.. Nemá tam co dělat.. Tak snad ho neobsadí..
poručík Jurry
Jurry - pá 4. června 2010 - 19:55
No doufám že jestli tohle někdy vznikne a to bych byl moc rád kdyby jo, tak že tam Wesley nebude nikdy jsem ho neměl rád, a vždyt přece odešel ke konci TNG s tím mimozemštanem tak jak se dostal do nemesis??? :-)
komodor William Kirk
William Kirk - pá 4. června 2010 - 22:21
Johanson: lol :-) jsem klikař, znám jen verzi 4:3 :-D Taky bych rád Frakese a Titan a taky samozřejmě co nejdál od Abramse (oplotit natáčecí prostory, elektrický plot a ochranný štít :-D ať si Abrams zůstane pěkně ve "svém")
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
kapitán flotily Johanson
Johanson - pá 4. června 2010 - 23:50
Scéna kde Wesley v Nemesis mluví byla pro sichr vymazána.. Takže v normální kino (DVD) verzi je vidět jen při Picardově projevu u svatebního stolu úplně vlevo, a pak když Picard mluví s novomanželským párem, tak opět úplně vlevo sedí u stolku s nimi.. Ve verzi 4:3 jsou to právě místa, která jsou oříznuta :-D Takže je jeho jméno jen v titulkách..

Zatímco pro zajímavost. Whoopi Goldoberg není u filmu Generations uvedena v titulkách vůbec.. Ani na začátku, ani na konci a ani na obalech DVD.. Z jakého důvodu netuším, možná kvůli tomu, že si za to vzala méně a aby se nemusel platit její agent. netuším..
kadet s.s.enterprise
s.s.enterprise - so 5. června 2010 - 09:55
Pravděpodobnost, že vznikne tento projekt je stejná, jako když se mluvilo o miniserii Sulu/Excelsior.
praporčík Polux
Polux - so 5. června 2010 - 17:30
Představa je to velmi lákavá, šance, že ještě někdy vznikne něco z originální časové osy (ofiiálně, nepočítaje fanfilmy) je mizivá, bohužel. Go to hell Abrams!
Star Trek - The future already today©
komodor William Kirk
William Kirk - so 5. června 2010 - 18:50
Sulu / Excelsior bych bral hned... ze všech lodí je pro mě tahle třída stále nej, ať ve filmové verzi nebo TNG, vzpomínám na hru Star Trek Borg, která byla na palubě Ecxelsioru v TNG úpravě - to byl pro mě trekový rááááj...
"Slow but sure, that´s the story of my life." - William Shatner
podporučík sorc
sorc - so 5. června 2010 - 20:47
Dobře Polux! Souhlasim s tebou, ale úplně nejvíc s poslední větou! Bohužel pokud se bude dít se ST něco dalšího, bude to pokračování toho co se Abramsovi podařilo podělat v prvním filmu.
poručík Veczi
Veczi - ne 6. června 2010 - 01:29
zvlastni :D kde jste vsichni byli kdyz se nadavalo na Abramse pred rokem nebo i pul rokem.. jake vasnive reci tu byly a nikdo se z vas krom snad poluxe neozval.. Hej ale fakt bych byl rad kdyby Titan byl.. treba i ve webove verzi to je mi fuk.. Chci videt vice sveho STAR TREKu

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG