Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

John Logan si spolupráci na Nemesis pochvaloval

út 5. října 2010      autor: little borg      přečteno: 3746x      komentáře: 3
poručík Mvek
Mvek - st 6. října 2010 - 08:55
Nevím, nakolik je údajný Loganův scénář kolující různě po internetu autentický. Protože když jsem ho četl, tak mě zarazilo v něm pár chyb, typu "Zephyrn Cochrane". A jinak sice je víc pro fanoušky (občas připomíná ST XI různými narážkami), ale nic zásadního v něm navíc oproti filmu není, naopak něco chybí, a v jednom případě je tam při prvním setkání se Shinzonem Picardova hláška, která naprosto do jeho úst nesedí.
kapitán Commander Togo
Commander Togo - st 6. října 2010 - 20:51
Star Trek Nemesis je najlepší startrekovský film!!! A súboj Scimitar vs. Enterprise je pravdepodobne najlepšia vesmírna bitka aká kedy bola natočená!
poručík Veczi
Veczi - so 9. října 2010 - 15:05
a Togo je prezident sveta :D

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG