Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

RETRO: Tři roky od startu natáčení Abramsova Star Treku

ne 7. listopadu 2010      autor: little borg      přečteno: 5631x      komentáře: 4
praporčík Polux
Polux - ne 7. listopadu 2010 - 13:36
No tak konkrétně v mém případě, je to něco ve smyslu "fajn, Star Trek stále žije, ale vlastně je tak trochu po smrti, neboli Star Trek je mrtev, ať žije Star Trek, pardon Abrams":-)

Teď bez legrace - na pokračování se těším, ale spíše jako na nové scifko (těch není nikdy dost), než na nový "Star Trek". (Ale to je jen můj problém. Všem ostatním, kteří to vidí jinak přeji skvělý zážitek.)
__________
Star Trek - The future already today©
Star Trek - The future already today©
bez hodnosti deckard
deckard - po 8. listopadu 2010 - 08:31
Jediný co mě nový Star Trek dal,nebo k čemu mě opět přiměl,je to,že jsem ještě více začal točit starý seriál TOS a původní filmy.ještě větší nostalgie,ještě větší hlad po informacích z původní série atd.Nový film je jen a jen nové sci-fi podívání,nic víc,nic míň.
kadet Dasstik
Dasstik - po 8. listopadu 2010 - 15:04
Změna v mém životě? Rozloučil jsem se s představou že by se pokračovalo ve "starém" Star Treku.
kadet Tomáš Jirousek
Tomáš Jirousek - po 8. listopadu 2010 - 19:54
Konec nadějí na pohled do budoustnosti. Teda ST budoucnosti.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG